Zpátky do reality, Chmel prohrál u Tábora

Psychologicky dobrý pocit z domácí výhry Blšan nad Českými Budějovicemi   dlouho nevydržel.V dnešním vloženém kole naši fotbalisté podlehli 0:1 v Sezimově   Ústí.

Naši hráči se nepředvedli nijak špatně, proti kvalitnímu soupeři, jež se pohybuje na třetím místě tabulky, na jeho hřišti dlouho drželi bezbrankovou remízu. V první půli náš tým dokonce nastřelil tyč. Teprve dvacet minut před koncem zápasu vstřelili domácí vítěznou branku.

Chmelaři potvrdili, že na jaře mají kvalitnější kádr, než na podzim. To jsme podlehli Sezimovu Ústí na vlastním hřišti a to 0:3.

V tabulce se situace stále nijak nemění a do konce sezony již jistě měnit nebude. Zůstáváme jednoznačně poslední. V neděli hrají naši fotbalisté na půdě B-týmu Liberce, který hraje v současné době ve středu tabulky.

ČFL, 33.kolo, 23.4.2008, středa, 17:00

Sezimovo Ústí – CHMEL BLŠANY 1:0 (-:-)

BRANKY: 69.Kostečka
ŽK: Veleba
ROZHODČÍ: Šedivka – Ochotnický, Dobrý
DIVÁCI: ?
SESTAVA BLŠAN: Zacharda – Řehák, Thomas, Poláček (85. Mašek), Klasna, Rosendo (46. Tesařík), Trup, Sigmund, Veverka, Jendruščák (79. Béreš), Veleba
SESTAV SOUPEŘE: Baláž – Kochlöfl, Endl, Předota, Rožboud, Kostečka, Kočí (78. Kvasnička), Koutník, Mach (90. Sedliak), Horka, Zelenka (86. Vesecký).

FK Chmel Blšany | 23.4.2008 19:07 | 1121x přečteno