FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

O tomto webu

Ke dni 60.výročí založení fotbalového klubu v Blšanech, které připadlo na 18.1.2006, jsme oficiálně zahájili provoz nového webu o klubu.

Tehdy jsme se stali neoficiálními stránkami, které ovšem úzce spolupracovaly s vedením klubu. Oficiální web totiž byl již několik let neaktualizovaný a to byl také důvod, proč jsme se rozhodli z vlatsní iniciativy nový web vytvořit a provozovat. Popularita našich stránek výrazně rostla a postupně se dostala do povědomí celé obce fanoušků Blšan. Konečně se tak podařilo na Internetu vytvořit místo, které chybělo- pravidelně aktualizovaný zdroj aktuálních informací o FK Chmelu Blšany, tehdy ještě prvoligovém klubu.

Po půlroce úspěšného provozu stránek se podařilo dosáhnout výrazného posunu. Vedení klubu stáhlo své oficiální stránky www.fkblsany.cz a namísto nich začalo za své uvádět stránky naše, které právě čtete. Ačkoliv klub sestoupil do druhé ligy, návštěvnost tohoto webu nepoklesla a pohybuje se v průměru kolem 150 IP adres denně. Nechodí k nám pouze chmelaři, ale i fandové a funkcionáři jiných klubů, rovněž i novináři.

Podařilo se nám navázat spolupráci s několika zajímavými osobami, díky nimž jsme mohli rozšířit okruh poskytovaných informací. Rozhodující je ale komunikace přímo s vedením klubu, reprezentovaným panem sekretářem Lubomírem Trnkou; právě tomu za jeho ochotnou práci pro nás velmi děkujeme!

Věříme, že se vám, fanouškům Blšan, budou tyto oficiální stránky Chmelu Blšany líbit, že se na ně budete pravidelně a rádi vracet. Dejte nám najevo svůj názor na chod webu například v diskuzním fóru. Neváhejte také využít rubriky „Napište nám“. Těšíme se na vaše komentáře, náměty, či nabídky spolupráce…

Naše cíle:

Podpora fotbalového týmu FK Chmel Blšany.

Poskytování nejrychlejšího avšak současně kvalitního zpravodajství o týmu.

Rozvoj obsahu a návštěvnosti webu.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.11.2023 23:06:06