FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Sportovní areál

Sportovní areál Blšany je z hlediska dostupnosti ideálně umístěn jak pro domácí tak i pro zahraniční klientelu. Má svou bohatou historii. Kariéru zde nastartovali takové hvězdy, jako je například Petr Čech nebo Jan Šimák.


Sportovní areál Blšany je z hlediska dostupnosti ideálně umístěn jak pro domácí tak i pro zahraniční klientelu. Má svou bohatou historii. Kariéru zde nastartovali takové hvězdy, jako je například Petr Čech nebo Jan Šimák.

Areál nabízí ideální podmínky pro sportovní aktivity nejen sportovních klubů, rekreačních sportovců ale i jiných kolektivů. Disponuje hlavním fotbalovým stadionem s tribunou o kapacitě 2300 diváků a umělým osvětlením, dalšími sedmi travnatými hřišti, tenisovými kurty, beach volejbalovým hřištěm, běžeckou dráhou, posilovnou a hotelem s kompletně vybaveným rehabilitačním centrem. V hotelu je k dispotici ubytování ve 32ti dvoulůžkových pokojích se sociálním zařízením, TV, přístupem k internetu a možností celodenního stravování v hotelové restauraci, které lze využít mimo jiné i jako konferenční místnost.

 

Hotel má k dispozici 32 dvoulůžkových pokojů. Z každého pokoje je přímý vstup na terasu.


Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, TV a přístupem k internetu. Mají přímí vstup do hlavní haly, jídelny a rehabilitačního centra.

 
Rehabilitace je součástí hotelového komplexu a vstup do ní je možný přímo z hlavní haly hotelu. Je rozdělena do čtyř sekcí.

První část tvoří relaxační místnost. V této části jsou k dispozici lehátka a sedací soupravy pro odpočinek před vlastní rehabilitací.


Druhou částí rehabilitací tvoří hydroterapie. Jsou zde k dispozici dvě vířivé vany s možností mnoha variant podvodních masáží, sauna, vířivé vany dolních končetin a masážní sprchy.


Třetí částí je masážní místnost vybavená dvěmi polohovatelnými lehátky s vlastním sociálním zařízením.


Čtvrtou částí jsou prostory pro fyzioterapii. K vybavení patří mimo jiné přístroje pro magnetoterapii, ultrazvuk, laser, solux atd.

 

Posilovna je vybavena přístroji pro komplexní posilovací program.


Dominantou celého areálu je hlavní fotbalový stadion s tribunou o kapacitě 2300 diváků a umělým osvětlením. Hřiště je certifikováno a splňuje podmínky pro nejvyšší soutěž.


Součástí areálu je dalších sedm travnatých hřišť, tenisové kurty, beach volejbalové hřiště a běžecká dráha o celkové délce cca 3km.
Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 20.2.2024 22:51:51