Zkáza dokonána- i dorostenci sestupují

FK Chmel Blšany Do třetice všeho špatného se stalo v tragické sezoně 2005/2006. Po obou mužských týmech se dočkal sestupu i dorost „A“. Kromě toho v závěrečném kole sezóny propadli muži „B“, když utrpěli debakl 0:4 na Vyšehradě.

Vyšehrad – Blšany ?B? 4:0 (-:-) (divize B mužů)

Poslední utkání nepovedené sezony sehrála juniorka už ve čtvrtek 15.6. za velkého vedra v Praze proti Vyšehradu. Zápas se našim mužům nepovedl- stejně jako celá sezona. V ní skončili předposlední. Tím pádem B-tým sestupuje do krajského přeboru poté, co z 30 zápasů uhrál pouze 27 bodů (stejně jako ligový A-tým). Poslední zápas tak jen dokumentuje špatnou sezonu- nepovedla se především jarní část, ještě po podzimu bylo Béčko v horní polovině tabulky ! Zatím nní rozhodnuto, zda klub Béčko do přeboru poro příští sezonu vůbec přihlásí.
Situace v tabulce : 14.Stříbrná Skalice 33b., 15.BLŠANY „B“ 27b., 16.Rakovník 26b.

Sparta Praha „B“ – Blšany starší dorost ?A? 1:1 (-:-) (ČFL st. dor.)

Ačkoliv se konal tento zápas na programu až v neděli, už v sobotu se rozhodlo to nejdůležitější. Mostecký dorost vyhrál nad Jabloncem a tak se sám záchranil, čímž k sestupu definitivně odsoudil naše dorostence. Ti věděli, že ligu ukončí na 14.místě bez ohledu na to, jak zvládnou utkání na Spartě. Fotbalová tragédie je o to větší, že vinou této události sestupují všechny čtyři dorostenecké celky Blšan…
Situace v tabulce: 13.Most 34b., 14.BLŠANY 32b., 15.Nový Bydžov 30b.,

Sparta Praha „B“ – Blšany mladší dorost ?A" 3:0 (-:-) (ČFL ml. dor.)

Nepovedená sezona byla podrtržena i v posledním vystoupení sezony. Situace v tabulce: 13.Nový Bydžov 27b., 14.Most 24b., 15.BLŠANY 18b., 16.Chomutov 3b.

Blšany starší dorost ?B? – Teplice „B“ 0:4 (divize B st. dor.)

Poážka na závěr sice normální sestup neznamená, ale mužstvo čeká nucený sestup do krajského přeboru vinou pádu A-dorostu.
Situace v tabulce: 10.Karlovy Vary 27b., 11.BLŠANY „B“ 24b., 12.Neratovice 22b., 13. Slaný 16b.

Blšany mladší dorost ?B? – Teplice „B“ 2:0 (divize B ml. dor.)

Tento výsledek nakonec zaručil pěkné páté místo v tabulce.
Situace v tabulce: 4.Kladno „B“ 47 b., 5. BLŠANY „B“ 47b., 6.Sokolov 40b.

FK Chmel Blšany | 17.6.2006 20:18 | 557x přečteno