Ze Souše s prázdnou

Utkání V Souši se hrálo na umělce za slunečného, ale chladného počasí. Domácí příznivci svému klubu moc šancí nedávali, ale nakonec mohli být nadmíru spokojeni.

V bílém dresu se představilo několik nových tváří. Nejvýraznější posilou je Tomáš Pilař, který přišel ze Sokolova a v Blšanech hrál druhou ligu pod trenérem Bičovským. Dalšími jsou Radek Krejčík, Jiří Trojan, Jaroslav Janák, Josef Dvořák a na lavičce začínali Jan Matucha a De Oliveira Caio. Nesehranost byla na výkonu hodně znát. Hráči se na ploše spíše hledali a snažili se prosadit individuálně, což nemělo šanci na úspěch. První poločas se odehrával spíše ve středu hřiště a domácí spoléhali na brejky. Ten také přinesl první branku, když Scheithauer ve 25. křížnou přihrávkou našel Schoře a ten měl snadnou úlohu, 1:0. Druhý poločas začal smolně pro Klímu. Ten při své parádě ve 47. podklouzl a Scheithauer pohodlně zvýšil na 2:0. Hosté pak zcela otevřeli obranu a přišla další branka, jejíž autorem byl v 84. Ihracký. Blšany se do šance prakticky nedostaly. Největší měli ve druhé půli Kalanin a střídající Němec.

Siad Souš – Fk Blšany : 3:0 (1:0)

Branky: 25. Schoř, 47. Scheithauer, 84. Ihracký. Rozhodčí: Mydlář, Šlehofer, Holub, ŽK 1:3, 250 diváků.

Blšany: Klíma, Lancz, Müller, Novák, Trojan, Dvořák (72. Němec), Krejčík, Pilař, Janák (56. De Oliveira), Kalanin, Siegl.