Žádné překvapení, i Žižkov nás doma porazil

Ani v dalším přípravném zápase nebyla porušena tradice a Chmel znovu prohrál na   domácí půdě. Tentokrát to bylo výsledkově lepší než minule- podlehli jsme pouze   1:2. Ale soupeř byl také druholigový, byť aspirant na postup. AKTUALIZOVÁNO

Žižkov náš tým ovšem výrazně přehrával herně. Zejména ve druhém poločase, kdy se hrálo skoro výhradně na polovině blšanských hráčů. Na přijatelném výsledku má hlavní zásluhu tentokrát výborný gólman Martin Svoboda, kterému možná přišla k duhu určitá kritika uvedená na našem webu a dnes chytil minimálně dvě tutové šance hostů. Nic nezmohl pochopitelně s penaltou, kterou zavinil obránce Zachariáš svou hrubou chybou. Nebyl však jediný, kdo chyboval, zápas se Blšanům přliš nepovedl. Chyběla posila Pilař (zdravotní problémy), ve druhé půli byla hodně znát absence vystřídaného Poláčka. Dobro zprávou bylo, že se opět střelecky prosadil Jan Klasna. Po odchodu Psohlavce se nám tak přece jen rýsuje nový střelec, navíc náš odchovanec!

přípravný zápas, 17.2.2007, sobota, 11:00

FK Chmel Blšany – Viktoria Žižkov 1:2 (1:1)

BRANKY: 12.Klasna – Stracený, Šťastný (PEN
BLŠANY: Svoboda – Krejčík, Zachariáš, Novotný ©, Loos – Čonka, Poláček, Šiml, Rosa – Kožíšek, Klasna, do druhé půle – Jamrich, Susser, Bednář, Heinc

ŽIŽKOV: Hruška, Novotný, Labant, Procházka, Bažík, Kučera, Demjan, Šťastný, Stracený(k), Blaha, Král

Ze zápasu vám nabízíme několik fotografií, které pořídil pan Jaroslav Tošner z týdeníku Svobodný hlas.

FK Chmel Blšany | 17.2.2007 23:54 | 592x přečteno