FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Z Krupky s plným bodovým ziskem (Pohled trenéra Němce).

Po výhře v poháru 6:0 nad TJ VČSA Ervěnice (2×Siegl, 2× Macek, Nový, Klimpl), fotbalisté Blšan nastoupili 29.9.2012 v Krupce, přináším vám zhodnocení utkání trenérem Josefem Němcem.

Od začátku zápasu Blšany udávaly tempo utkání. Herně byl vstup do utkání velmi vydařený. Soupeř neměl do poločasu žádnou vážnější brankovou příležitost. Do vedení dostal Blšany ve 13.té minutě Klimeš.

Ve druhém poločase jsme přidali další branky (Macek, Nový, Froněk). Naše hra navázala na výkony v poháru a v minulém soutěžním zápase se Strupčicemi.

Naše hra vychází z dobře zabezpečené obrany. V posledních třech zápasech jsme neinkasovali. Předtím byly naše zápasy venku takovou přestřelkou.

Naši obranu vystužil Mároš Klimpl, který si jí diriguje.

Krupka – Blšany 0:4 (0:1) 13.Klimeš, 50. Macek, 52. Nový, 65.Froněk

FK Chmel Blšany : Klíma – Zahálka, Novák, Klimpl, Lancz – Macek, Klimeš, Poláček, Nový (83.Matucha) – Siegl (60.Drbal), Froněk

ŽK:Klimeš

FK Chmel Blšany | 30.9.2012 14:15 | 1093x přečteno