Z Kadaně si odvážíme bod.(Hodnocení trenéra)

Dnes odpoledne nastoupili fotbalisté FK Chmel Blšany na hřišti Tatranu Kadaň.

Trenér Němec utkání zhodnotil takto:

Dnešní utkání je pro nás ztrátou 2 bodů, opět jsme měli více ze hry a také více brankových příležitostí, stejně tak jako v Litvínově.

Zápas nebyl herně moc vydařený, jsme bohužel tým dvou tváří, kdy doma zahrajeme podstatně lépe než venku.

Ke konci prvního poločasu Klimeš vštřelil vedoucí branku, která padla po centru Siegla.

Následně jsme měli ještě do konce poločasu 3 brankové příležitosti, kdy bohužel Nový a Froněk neproměnili.

Soupeř se většinu zápasu k ničemu nedostal, ale z ojedinělého útoku srovnal na konečných 1:1.

Tatran Kadaň – FK Chmel Blšany 1:1 (0:1)