Vysoká porážka s první vstřelenou brankou!

Zápas který naše mužstvo,které bylo bez několika „opor“ prohrálo.

Blšanští mají stále zastavené přestupy a tak tým odcestoval do Příbrami namísto s vyhlédnutými posilami oslaben o zraněné Trupa a Krejčíka (svalové zranění), Šourka (disciplinární trest) a navíc i bez Hofmanna, který se ze zdravotních důvodů rozhodl ukončit fotbalovou činnost. V brance nahradil dorostence Brejchu, který dosud odchytal všechny zápasy dospělých i dorostu, ještě o rok mladší Krejčí. V dresu domácích se objevili 4 hráči z kádru A-týmu na čele se zkušeným ligistou Máchou a novou posilou z Liberce Jalesem z Brazílie.

Už počátek utkání ukázal, kde budou mít blšanští problémy. Rohové kopy a centrované míče do pokutového území dělali obraně hostů velké problémy! V 8.minutě se po jednom zahraném rohu objevili u zadní tyče dva neobsazení domácí hráči, ale Krejčí stačil hlavičku jednoho z nich vytěsnit na další roh. Slabší chvilku si mladý brankář vybral ve 24.minutě, kdy po vráceném centru do pokutového území hlavičkoval lehce domácí Matěj Štochl, Krejčí v domnění, že jde míč nad břevno, na něj nereagoval a ten skončil v brance Blšan, což znamenalo snadné vedení domácích. O 3.minuty později vrátili domácí odražený míč zpět do pokutového území a nikým neatakovaný Škácha opět hlavou přehodil bezmocného Krejčího-2:0. Tečku udělala za prvním poločasem ve 38.minutě domácí nová akvizice Brazilec Jales. Domácí zahrávali přímý volný kop do pokutového území, blšanští dokázali míč odhlavičkovat, ale nikdo již nereagoval na odražený míč a Jales prudkou ranou na přední tyč zvýšil vedení domácích na 3:0. Ještě před poločasem odstoupil ze zdravotních důvodů ze hřiště hostující kapitán Čonka a do 2.poločasu nemohl nastoupit kvůli svalovému zranění obránce Břečka a tak šli do hry dorostenci. Hra v poli byla druhý poločas poměrně vyrovnaná, ale před vlastní brankou se blšanští jen těžko vyrovnávali s centrovanými míči do pokutového území. V 53.minutě opět po rohu hlavičkoval příbramský hráč zblízka sám, ale Krejčí jeho pokus vyrazil. Několikrát se podařilo mladým hráčům Blšan přejít do rychlého protiútoku, přičemž největší šanci měli v 72.minutě, kdy po rychlém útoku míč podržel v pokutovém území domácích Podroužek a poté jej na vápno ideálně přihrál Klasnovi, ale ten vystřelil nepovedeně vedle. Když už se zdálo, že by blšanští mohli z některého brejku korigovat stav, přišly další dva rohové kopy domácích v 77. a v 86.minutě, zahrané téměř přes kopírák i s nedůsledným bráněním hostů, kdy hlavou zblízka překonali Krejčího nejprve Matěj Štochl a po něm i David Novák a bylo to 5:0! Slabou náplastí na předvedený výkon hostů a zejména nedůsledné bránění ve vlastním pokutovém území byla akce v 89.minutě, kdy po chybě obránců Příbrami se míč dostal k Maškovi, ten jej přihrál do pokutového území rozeběhnutému Geovanimu, který si míč zasekl a střelou na přední tyč dal první branku Blšan v soutěži-5:1!

Sestava Blšan: Krejčí-Břečka (46.Poborský), Řehák, Heinc, Bednář-Geovani, Marcelo (76.Mašek), Čonka (44.Kyncl), Rulf-Podroužek, Klasna. Trenér Štefko.

Sestava Příbrami B: Michalík-Plašil, Novák, Štochl Jakub, Velas (67.Tošovský)-Mácha, Ševr (52.Brodský), Podrazký, Štochl Matěj-Škácha, Jales (46.Kuchyňka). Trenér Mašek.

ŽK: Mácha, Plašil-Klasna. Rozhodčí Bureš. Diváků :111

FK Chmel Blšany | 27.8.2007 14:10 | 764x přečteno