Fotbalový útočník Jiří Böhm má za sebou pozoruhodnou kariéru. Hrával za tehdy prvoligovou Viktorii Žižkov, za níž vstřelil dva góly, půl roku strávil i v pražské Slavii, kde se příliš neprosadil. Před několika lety byl zaměstnaný v jedné restauraci v Manchesteru a teď střílí góly za Blšany, které hrají přebor Ústeckého kraje. Naposledy to bylo v domácím utkání 1. kola proti Srbicím (2:1). Podívejte se na video.

Domácí tým přitom prohrával, když po půlhodině hry dostal Malec přihrávku za obranu Blšan a obloučkem překonal vybíhajícího Jíchu.

Böhm vyrovnal v 64. minutě, když převzal přihrávku zleva a asi pětadvacet metrů před brankou Srbic se opřel do míče a nemilosrdně mířil pod břevno.
Jenže ve druhé půli přišel čas Jiřího Böhma. Dva momenty, dvě povedené střely z dálky a obrat.

Jiří Böhm

Jiří Böhm

Jeho další paráda přišla na řadu o jedenáct minut později. Obešel několik protihráčů a z hranice velkého vápna pálil k tyči.

Jsme samozřejmě spokojeni s výsledkem, na úvod sezony jsme získali důležité tři body. Hráli jsme trpělivě, hledali jsme místa v soupeřově obraně, který odvedl slušnou práci v ofenzivě. Po vstřelení druhého gólu jsme začali hrát ustrašeně, což se nám mohlo vymstít. Naštěstí se to nestalo,“ zhodnotil utkání pro klubový web trenér domácích Marcel Lička.