V dohrávce se střetneme s rezervou Olomouce

Netradiční zápas čeká hráče Chmelu v sedmém kole letošního ročníku druhé   ligy. Po mnoha letech se v mistrovském zápase utkáme s nějakým B-týmem a bude   to v neobvyklém čase pondělního odpoledne. Jméno soupeře aspoň částečně   dává vzpomenout na naší prvoligovou nedávnou minulost…

Sigma Olomouc je tradiční prvoligový klub a její „B“ mužstvo zase už tradiční druholigový. V současné době ale šťastné období neprožívá. Prvoligový výběr je po tragickém začátku sezony poslední v tabulce, na což nejsou na Hané zvyklí. Juniorka, se kterou se v pondělí Blšany utkají, je na tom ovšem daleko lépe a ve druhé lize jí patří osmé místo. Je tedy nejasné, zda nový trenér Petržela nesáhne k přesunům mezi mužstvy, proto je obtížné odhadnout, jaká sestava domácích v pondělí vyběhne na trávník.

U Blšan je daleko jasněji. Sestava se pravděpodobně nebude zasádně lišit od té, s jakou náš tým porazil v minulém kole Bohemku 1905. Ovšem jedna změna je jistá a bude vynucená. Trenér Bičovský nebude moci použít zkušeného obránce Ladislava Jamricha, protože ten nesmí hrát kvůli čtyřem žlutým kartám, jež v prvních šesti duelech nasbíral. Jeho absence ovšem bude kompenzována návratem Petra Loose, který doléčil lehké zranění. Ten tak Jamricha nahradí, ovšem dojde zároveň k určitému přeskupení v obranné řadě. Trenér Bičovský bude mít k dispozici všechny další fotbalisty, zraněný je pouze náhradní gólman Martin Blaha.

Souboj dvou týmů ze středu tabulky se bude hrát v Olomouci na velkém Andrově stadionu. Diváků na něj ovšem mnoho nedorazí, protože zápasy B-mužstva nejen v Olomouci příliš nelákají, zvlášťě pak den po domácím zápase A-týmu. Favoritem zápasu je určitě domácí tým, který v minulém kolem remizoval 2:2 s Hlučínem. Naši chlapci nebudou mít na Moravě co ztratit, a tak se mohou relativně v klidu pokusit o bonusové body, které by posílily naší pozici a udržely nás v bezpečné vzdálenosti od pásma sestupu. Zápas v pondělí od 15:00 uzavře 7.kolo druhé ligy.

Oficiální webové stránky soupeře: www.sigmafotbal.cz

FK Chmel Blšany | 15.9.2006 22:54 | 591x přečteno