Tým přivítal posily a ve středu je prověří

V pondělí se do tréninku našich hráčů zapojily další posily, konkrétně dva Brazilci   a Francouz (bratr Alexe Mendyho z Mostu). Trenér Bičovský je bude mít příležitost   vyzkoušet v narychlo domluveném přípravném utkání s Karlovými Vary, které se   odehraje tuto středu 16.8. od 17:00 v Blšanech.

Přátelské utkání s třetiligovým soupeřem má jasný smysl- prověřit tyto zahraniční posily, které přišly na zkoušku z Mostu, s nímž od letošní sezony náš klub intenzivně spolupracuje. Kdo z fanoušků chce vidět testované a potenciálně příchozí hráče na vlastní oči, může se přijít podívat. Trenér Bičovský na základě utkání určí, kteří cizinci v týmu zůstanou i pro ligové zápasy- může jich být několik, nemusí to být ale nikdo.

Už předtím, tedy ve středu odpoledne, čeká na hráče oficiální focení pro sezonu 2006/07. O společnou fotografii a zřejmě i fotky jednotlivců samozřejmě nepřijdete na našem webu.

Poté už se začnou hráči připravovat na nedělní duel s Třincem. Výsledky mužstva i divácká návštěvnost na stadionu jsou v počátcích sezony zvlášť důležité. Klub totiž v současné době stále vede jednání se sponzory pro letošní sezonu, reklamní spolupráce ještě není se všemi domluvena a podepsána. Je zřejmé, že čím více diváků zápasy Blšan uvidí a čím lepší výsledky mužstvo předvede, tím větší porci peněz budou sponzoři ochotni pro klub uvolnit a tím větší bude i chuť jiných subjektů vstoupit do blšanské kopané. Výhra ve Vítkovících jistě tuto chuť zvedla.

A počátkem týdne ještě přišla dobrá zpráva pro fanoušky Blšan z Prahy a okolí. Utkání 5.kola druhé ligy Zenit Čáslav – Chmel Blšany se odehraje na stadionu SC Xaverov v pražských Horních Počernicích. Hřiště v Čáslavi totiž neodpovídá parametrům pro druhou ligu a tak musel klub do vyhnanství. Dotkne se to i zápasu s Blšany, náš tým tak získal výhodu, venkovní zápas s Čáslaví se bude hrát 3.září na neutrální půdě.

Po letech si znovu zahraje zápas v Blšanech

Zkušený obránce Karel Tichota. Dlouholetí fanoušci Chmelu si ho jistě pamatují, v Blšanech působil šest let v letech 1997 až 2003. Patřil mezi opory zadních řad, vždy hrál v základní sestavě. Za dobu svého působení odehrál za Blšany v první lize úctyhodných 160 zápasů, plus některé už předtím ve druhé lize. Dnes je mu 31 let a hraje třetí ligu v Karlových Varech, kde fotbalově vyrostl. Nyní by měl za Buldoky nastoupit v Blšanech k přípravnému utkání.

Na druhé straně pak náš stávající útočník Martin Psohlavec bude hrát proti mužstvu, za které nastupoval celou minulou sezonu. Samozřejmě jen v případě, že trenér Bičovský k utkání Blšany – Karlovy Vary Psohlavce nasadí.

FK Chmel Blšany | 15.8.2006 1:54 | 544x přečteno