Také druhé utkání na Vyšehrad Cupu vítězné

Stejně jako před týdnem, i tentokrát se Chmel Blšany utkal v turnajovém utkání   s prvoligovým celkem, ovšem znovu nastoupil soupeř jen s hráči rezervního mužstva a   dorostenci. Chmel vyhrál poměrem 2:0, když potrestal chyby soupeře.

Blšany opět v Praze za sice zataženého, ale jinak příjemného fotbalového počasí, potvrdily roli favorita a byly po celý zápas mírně lepší, ale velké množství šancí zůstalo neproměněno, jak už to tak u méně zkušených týmů bývá. Plzeň nastoupila také s neostřílenými mladíky a vytvořila si jen jednu jasnou příležitost. Trenér Bičovský poslal na hřiště mezinárodní sestavu, velmi podobnou té z minulého týdne proti Kladnu. Šanci znovu dostal Brazilec Fracalozzi, který je nyní v Blšanech na zkoušku a během Vyšehrad Cupu se vyjasní, zda zůstane na stálo. V průběhu zimní přípravy by měli dostat šanci ještě další zahraniční fotbalisté, které shání partnerský klub Siad Most.

Příští víkend čeká na Blšany náročný víkend. V sobotu 2.12. hrajeme s divizní Admirou, hned následující neděli 3.12. nás pak čeká domácí pořadatel, rovněž divizní, Slavoj Vyšehrad.

Vyšehrad Cup, 25.11.2006, sobota, 11:00

FK Chmel Blšany – FC Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)

BRANKY: 25.Psohlavec, 60.Štípek
SESTAVA BLŠAN: Rada – Hranička, Susser (46.Heinc), Jamrich, Krejčík – Bogdanov (46.Caushaj), Jedinák (46.Čonka), Fracalozzi (46.Šiml), Flaišman (28.Bednář) – Štípek ©, Psohlavec (46.Osumanu)