Svaz konečně odblokoval přestupy do Blšan!

Dění okolo Blšan nabralo dnes nečekaně rychlý spád. ČMFS dnes dopoledne   odblokoval přestupy do Blšan a vedení klubu se podařilo ještě odpoledne   zaregistrovat tři nové hráče do týmu.

Radostnou novinu oznámil našemu webu sekretář Lubomír Trnka. V neděli dopoledne proti Plzni „B“ tak už nečekaně budou moci nastoupit tři hráči hostující z Mostu – Miroslav Heinc, který v Blšanech působil již na podzim 2006, náš dlouhodoletý hráč v dorosteneckých týmech Řehák a jeden fotbalista tmavé pleti. Zatím se nejedná o výrazné posílení, ale určitě je to lepší, než jsme si ještě včera mohli myslet. Další posílení by měla následovat.

Odblokování přestupů je ze strany Blšan prvním hmatatelným signálem, že začalo splácení dluhů a stabilizace klubu. Všechny závazky ovšem zatím vyrovnány nebyly. Silně narušenou letní přípravu už Blšanům nikdo nevrátí, ale snad se podaří postupně sestavit tým, který se bude schopen zahránit v ČFL. To je cíl Chmelu pro tuto sezonu, ostatně stejně jako pro každou jinou.

V prvním kole proti Plzni ještě nebude problém s nasazením dorostenců, v dlaších kolech již hrozí kolize zápasů dorostu a ČFL…

FK Chmel Blšany | 3.8.2007 17:29 | 771x přečteno