FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Starší dorost "A" už vede divizi !

  Dorost o víkendu udělal další krůček k vysněnému postupu zpět do České ligy.   Využil nečekaného zaváhání hlavního soupeře Ústí nad Labem. Pomalu se začíná   dařit B-týmu mužů, který uhrál bod v Neštěmicích. Po delší době zabrali i starší   žáci, v nevýrazných výkonech naopak pokračuje starší dorost „B“.

Neštěmice – BLŠANY ?B? 0:0 (-:-) (krajský přebor)

Remíza na půdě 5.celku tabulky je úspěchem, ale tým stále zůstává poslední v tabulce. Na nesestupové 14.místo však už ztrácí jen 2 body. Zdá se, že před sezonou narychlo spíchnuté mužstvo, které už je pod správou ISOS Libočany, se začíná zlepšovat, už před týdnem si připsal první vítězství. Mladí hráči se už sehráli a zvykli si na mužský fotbal- podstatnou část týmu totiž tvoří hráči, kteří v loňské sezoně nastupovali za blšanský dorost.
V tabulce má tým 6 bodů a je zatím poslední. Ztrácí 1 bod na Proboštov a 2 body na Litoměřice, které mají ještě zápas k dobru.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – Union Cheb 2:1 (1:0) (divize)

Poslední tým tabulky naši hráči neporazili zrovna výrazně, ale důležitý je zisk tří bodů. Zvlášť v situaci, kdy v souběžně hraném utkání ztratilo Ústí nad Labem body za remízu s Kladnem „B“ a umožnilo tak Chmelu převzít vedení v tabulce! Jenže udržet 1 .místo bude složité, už v příštím kole naše hráče čeká zápas na zmíněném Kladně, které je šestým týmem tabulky. Upozorňujeme, že pouze 1.místo v tabulce na konci sezony umožní našemu dorostu postoupit do České ligy dorostu. Cesta k tomuto úspěchu je ještě dlouhá…
Aktuální situace v tabulce: 1.BLŠANY 24 bodů, 2. Ústí 22 bodů, 3.Děčín 21 bodů 4.Roudnice 17 bodů….

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – Union Cheb 2:2 (-:-) (divize)

Trochu překvapivě další ztráta našich hráčů s relativně slabým soupeřem. Po 9 kolech je tým na 5.místě se 17 body. Jeho výsledky nemají vliv na případný postup či cestu dorostenců.

Bílina – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 1:0 (krajský přebor)

Po dvou remízách tentokrát rezervní dorost dokonce prohrál a se 13 body je až na 9.místě krajského přeboru! Navíc za týden ho čeká silný soupeř- Béčko Mostu, které vede tabulku…

Bílina – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 1:7 (krajský přebor)

S 21 body jsou tito fotbalisté na 5.místě tabulky.

BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI – Roudnice 3:1 (divize B st. žáků)

Starší žáci po období půstu konečně naplno zabodovali, porazili nejslabší celek tabulky a vzdálili se pásmu sestupu. Nyní jsou v tabulce na 9.místě s 11 body. Soutěž je ale vyrovnaná, náskok na předposlední Sokolov „B“ je pouze dvoubodový.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI – Roudnice 0:2 (divize B ml. žáků)

Náš tým má 21 bodů a je na 4.místě.

BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI „B“ – Kadaň 14:0 (okresní přebor ml. žáků)

Rekordní výhra, ročník 1995 je v tabulce okresního přeboru na 4.pozici s 21 body.

BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA – Ústí 3:2 (krajský přebor)

Ročník 1996 se konečně posunul v tabulce aspoň do horní poloviny, konkrétně na 6.místo. Ústí je přitom na druhém místě tabulky přeboru, takže se jedná o velmi cenné tři body.

BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA – Ústí 0:5 (krajský přebor)

Po těžké porážce je tým na 5.místě s 16 body.

FK Chmel Blšany | 15.10.2006 0:00 | 704x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2024 4:57:42