SK Hrobce – FK Chmel Blšany 3:2 (1:1)

Nováček soutěže si připsal na konto Chmeleřů, kteří dohrávali utkání v deseti již druhou výhru. Hosté měli opět problémy se sestavou. Chyběl i trenér Josef Němec. Zraněného brankaře Matějku stejně, jako v Děčíně nahradil Brič. Ten byl také za svůj zákrok ve druhém poločase (63. minuta)vyloučen a na jeho místo nastoupil Krejčík. I v deseti Blšany dokázali vyrovnat na 2:2, ale pár sekund před koncem utkání domácí strhli vítězství na svou stranu. Branky Chmeleřů dali Siegl ml. a Prückner.
ŽK: 3:0; ČK: 0:1   70. diváků

Krejčík několika zákroky držel Blšany ve hře o body

Hrobce – Roudnice N.L.:Kysela – Hora(72. Púčala), Hendrich,  Slavíček J., Polák (K), Neuman, Mikas (Bartůněk), Brožík (45. Štorc), Kala (83. Ortbauer), Sekera, Slavíček P., Připraven: Lukeš

Blšany: Brič  - Müller, Ferstel. Krejčík, Lácha, Pilař (K), Siegl ml., Zdichynec (57. Teftag), Prückner, Novák, Jelínek (28. Paldrman) Do hry také zasáhl v 84 min. Siegl st.. Připraven: Černý Martin

FK Chmel Blšany | 15.9.2014 12:14 | 842x přečteno