FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Šance na záchranu se prudce snížily.

1.Gambrinus ligaDalší prohra, tentokrát s Olomoucí, nás přivedla do velmi svízelné situace.Vidina záchrany nám pomalu mizí před očima.Ted´nám pomůže snad už jen zázrak.

Na jaře jsme na domácím hřišti sehráli již šestý zápas, a v boji o naději jsme opět nevyhráli,navíc ani neremizovali.Nestačili jsme na tým Olomouce a podlehli mu 0:2.Znamená to, že z šesti domácíh zápasů jsme pouze jednou vyhráli a třikrát remizovali.To dělá pouze šest bodů, což je celkem málo.Chce to hlavně dávat více gólů, vždyt´jsme nastříleli na jaře pouhé 3 branky.

Zajímají nás také výsledky našich soupeřů.V důležitém boji o záchranu mezi Jihlavou a Plzní vyhráli domácí 2:0.To je pro nás dobře, nebot´ v případě bodového ůspěchu Plzně by nám západočeši více utekli, takto nás Jihlava vystřídala na 15.místě.V dalším zápase remizovalo Brno doma se Zlínem 1:1 , tím pádem má již 4-bodový náskok na náš tým.Navíc odehrálo o dva zápasy méně. Týmy Ostravy a Slovácka uhrály bezbrankové remízy s týmy ze špičky tabulky, Ostrava s Teplicemi a Slovácko se Slávií.Příbram prohrála na hřišti lídra tabulky z Liberce 1:0 .Nutno však dodat, že Ostrava, Slovácko a Příbram už mají celkem dostatečný náskok na sestupové pozice a boje o záchranu se jich asi už týkat nebudou.Rozdají si to Brno, Plzeň, Jihlava a naše Blšany.

V tomto týdnu nás čeká zápas v Teplicích a v neděli proti Slávii.S oběma týmy jsme na podzim uhráli bezbrankové remízy, nyní však musíme bezpodmíněčně aspoň jednou vyhrát, abychom ještě měli naději v záchranu.V Teplicích bychom mohli remizovat, nebot´to jsou remízoví specialisté.Pak doma proti Slávii by se mohl povést zázrak a 3 body musí zůstat doma, jinak to bude už hodně kritické.

V tomto roce slavíme 60 let od založení klubu.Určitě by byla velká škoda sestoupit v tento rok.Vyzýváme proto všechny fanoušky, aby pomohli našim hráčům, naděje ještě žije.Nevzdávejme to, vždyt´tolik sezon se držíme v nejvyšší soutěži, tak proč zrovna ted´bychom měli sestupovat…

FK Chmel Blšany | 23.4.2006 23:22 | 590x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2024 4:47:18