Rozhovor s hráčem: Radek Cipruš

Náš web se vám postupně bude snažit přinést průběžně rozhovory s hráči Blšan.

Hráči odpovídali na otázky :

1.Jak ses dostal do Blšan?
2.Jak těžký pro tebe byl záchranářský boj?
3.Proč pokračuješ v Blšanech?
4.Jaký máš vztah k Blšanům a jak ses o nich dozvěděl, víš něco o jejich fotbalové historii?
5.Jaké jsou tvoje cíle ve fotbalové kariéře?
6.Jak hodnotíš poslední zápas?

1.Jak ses dostal do Blšan?

Do Blšan jsem se dostal přes spoluhráče a kamaráda z Jihlavy Martina Jíchu, který na mě dal kontakt Dominiku Rodingerovi, se kterým jsme se pak domlouvali.

2.Jak těžký pro tebe byl záchranářský boj?

O záchranu se hrálo až do posledního kola, takže to bylo náročné. Já jsem do Blšan přišel až v průběhu jara a navíc jsem o pár zápasů přišel vinou zranění. K tomu jsem poslední kolo musel sledovat jen z lavičky kvůli červené kartě z předchozího zápasu. Takže to bylo opravdu hodně náročné.

3.Proč pokračuješ v Blšanech?
V Blšanech pokračuji, protože se zde sešla výborná parta kluků a jaro bylo ve všech ohledech parádní, takže jsem věděl, že když o mě budu dál zájem tak budu chtít pokračovat.
Myslím si, že start sezony je výborný. Až na prohru po penaltách s Bílinou jsme vše vyhráli, tak snad to bude pokračovat co nejdéle.

Blšany znám ještě z dob, kdy působily v první lize. Vím že Blšany byly nejmenší vesnicí kde se hrála 1.liga.

5.Jaké jsou tvoje cíle ve fotbalové kariéře?
Cíl je určitě postoupit s Blšany do divize tuhle sezonu a můj osobní cíl je mít z fotbalu radost.

6.Jak hodnotíš poslední zápas?

Poslední zápas byl dost náročný, jelikož jsme o vítězství rozhodli až 5 min před koncem. O to víc je to vítězství cennější, zase jsme ukázali ohromnou sílu našeho týmu. A samozřejmě jsem šťastný i za to, že jsem vstřelil rozhodující branku, protože já jsem spíš sváteční střelec ;) (jedna perlička:před zápasem mi trenér Marcel Lička předpověděl, že dám gól. Tak se ho asi teď budu ptát před každým zápasem :) )

ciprus

Sestra Radka Cipruše jezdí podporovat do Blšan až z Jihlavy