Rozhovor s hráčem: Jiří Böhm

Náš web se vám postupně bude snažit přinést průběžně rozhovory s hráči Blšan.

Hráči odpovídali na otázky :

1.Jak ses dostal do Blšan?
2.Jak těžký pro tebe byl záchranářský boj?
3.Proč pokračuješ v Blšanech?
4.Co říkáš na start sezóny?
5.Jaký máš vztah k Blšanům a jak ses o nich dozvěděl, víš něco o jejich fotbalové historii?
6.Jaké jsou tvoje cíle ve fotbalové kariéře?
7.Jak hodnotíš poslední zápas?

1.Jak ses dostal do Blšan?
Moje cesta do Blšan byla přes sportovního ředitele Dominika Rodingera,který mě oslovil,vysvětlil mi situaci a mě to zaujalo.

2.Jak těžký pro tebe byl záchranářský boj?

Jarní část sezóny byla pro mě krátká,mohl jsem odehrát pouze 5 kol, díky zranění malíčku,byl jsem rád, že jsem mohl pomoci ještě alespoň v posledním zápase sezóny,který jsme zvládli a zachránili jsme se.

3.Proč pokračuješ v Blšanech?

Hlavním důvodem proč jsem zůstal,byla výborná parta a kolektiv,který tady je a společný cíl dostat Blšany opět výše.

4.Co říkáš na start sezóny?
Osobně i z pohledu mužstva ho hodnotím dobře,máme ze 4 zapasů 10 bodu,což není zlé.

Můj vztah k Blšanům je jen v tom nejlepším a z historie vím,když bojovaly jestě v prvni lize.

6.Jaké jsou tvoje cíle ve fotbalové kariéře?

Mým cílem je mít z fotbalu radost a pomoct k co nejlepším výsledkům.

7.Jak hodnotíš poslední zápas?
Poslední zápas se mi osobně může hodnotit velmi dobře,jelikož se mi podařilo dát branky a vyhráli jsme.

bohm

FK Chmel Blšany | 2.9.2015 14:13 | 2072x přečteno