Rozhovor s hráčem: Jan Homola

Náš web se vám postupně bude snažit přinést průběžně rozhovory s hráči Blšan.

Hráči odpovídali na otázky :

1.Jak ses dostal do Blšan?
2.Jak těžký pro tebe byl záchranářský boj?
3.Proč pokračuješ v Blšanech?
4.Jaký máš vztah k Blšanům a jak ses o nich dozvěděl, víš něco o jejich fotbalové historii?
5.Jaké jsou tvoje cíle ve fotbalové kariéře?
6.Jak hodnotíš poslední zápas?

1.Jak ses dostal do Blšan?

Do Blšan jsem se dostal přes futsalovou Slavii Praha a Dominika Rodingera. Hledal hráče pro záchranu Blšan v krajském přeboru, a já nabídku přijal.

2.Jak těžký pro tebe byl záchranářský boj?

Pro mě osobně těžký. Odehrál jsem pouze pět utkání. V zápase s Děčínem jsem se nepříjemně zranil po zákroku protihráče. Mrzelo mě, že nemohu týmu pomoci, ale kluci to zvládli na výbornou a Blšany zachránili.

3.Proč pokračuješ v Blšanech?

Hlavním důvodem je výborný tým. A to, jak po fotbalové, tak i lidské stránce. Máme skvělou partu, která táhne za jeden provaz. Dalším důvodem jsou výborné tréninky, které nás všechny mohou fotbalově posunout.

Jsem odchovancem Drnovic, které mají velmi podobnou historii, jako Blšany. V tomhle je to pro mne specifické.

5.Jaké jsou tvoje cíle ve fotbalové kariéře?

Pořád jsem relativně mladý, takže se chci fotbalově zlepšovat a posouvat. Ale stále je pro mě priorita, aby mě to bavilo.

6.Jak hodnotíš poslední zápas?

Poslední zápas hodnotím velmi pozitivně. Výhra 0:2 v Horním Jiřetíně je cenná. Soupeř byl houževnatý a bude patřit k těm lepším týmům soutěže. My musíme jít zápas od zápasu, a soustředit se jen na sebe.

Jan Homola je také reprezentantem České Republiky ve Futsale do 21 let.

jan-homola

FK Chmel Blšany | 1.10.2015 16:46 | 2077x přečteno