Rozhodnutí ORK o utkání s Modrou

Jak to tedy dopadlo.

Prestoze jsme predlozili dukazy, ze jsme mail odeslali ze spravne adresy, tedy te, ktera byla uvedena v rospisu mistrovskych utkani 2010–2011 (tedy v dobe kdy jsme tuto soutez naposledy hrali), komise trvala na tom, ze v novem rozpisu 2012–2013 byla uvedena adresa jina i kdyz rozpis v te dobe jeste neexistoval.

Po dobu rozhodovani komise o vysledku jednani jsme meli cas a moznost promluvit s predstaviteli Jiskra Modra a po odhozeni veskere zasti a intrik jsme si situaci vyjasnili. Pan Michalec pripustil, ze maji sve organizacni problemy, ale odmitl muj nazor, ze se snazil utkani vyhnout. Vzajemne jsme si tedy predbezne odsouhlasili, ze v pripade rozhodnuti komise o sehrani nahradniho utkani, nebudeme spor dale prohlubovat, ale budeme trvat na tom, aby se utkani odehralo az na jare.

Komise nakonec rozhodla tak jak se dalo ocekavat. Varianta prvni, ze oba kluby kontumacne prohraji 0:3 a zaplati poradkovou pokutu ve vysi 10.000,– a varianta druha, ze se kluby shodnou na sehrani nahradniho utkani. Ze strany komise to tedy podle me byl jasny natlak na obe strany a snaha vyhnout se zodpovednosti ze vznikle situace. Jsme totiz stale presvedceni, ze pravda je na nasi strane a to jsem take v zaveru komisi rekl. Nicmene na zaklade predbezne domluvy s Jiskra Modra o dalsim neprohlubovani sporu jsme souhlasili s nahradnim utkanim za podminky sehrani na jare.

To komise odsouhlasila. Tim padem je situace vyresena s zaverem, ze
kluby sehraji nahradni utkani v tydnu pred prvnim zapasem na jare a to v predbezne stanovenem terminu:nedele 3.3.2012 14:30 v Blsanech. Jiskra Modra souhlasila s tim, ze v pripadne zmene tohoto terminu nebude branit.

FK Chmel Blšany | 28.11.2012 12:10 | 1289x přečteno