Royal Cup : Stále bez bodu a bez vstřeléné branky

Ke svému třetímu zápasu na Royal cupu jsme nastoupili proti divizní Admiře. Blšany nastoupily v černých dresech, mimo jiné s Klímou, Drobným, Sieglem a Venigerem, podporováni malou skupinkou fans s bubnem.

První poločas nepřinesl takřka žádnou fotbalovou krásu a už od prvních minut se jednalo o okopávanou ve středu hřiště. Oba týmy se uchylovaly k nakopávaným míčům, hra po zemi takřka scházela. Admira byla přesto fotbalovější a brzy vstřelila vedoucí gól, když se uvolnil útočník soupeře a střelou k tyči nedal gólmanovi, který byl opět půjčen od soupeře, šanci. Naše hráče to bohužel nevyburcovalo a i nadále jim úplně scházel pohyb a dát si tři přesné přihrávky po sobě byl neřešitelný úkol. Vyjma několika rohů Admiry tak za zmínku stojí zranění jednoho hráče soupeře, který si po špatném dopadu bolestivě vykloubil rameno a musel odstoupit.

Druhý poločas měl podobný průběh, v naší bránu střežil již Klíma, naši hráči neběhali a byli nepřesní, čehož Admira využívala k míčům za obranu a brejkům. Z toho také padl gól na 2:0. Poté Admira nastřelila tyč a dalším nájezdům úspěšně čelil Klíma, který potěšil diváky několika tradičními parádičkami. Chmelaři se pouze bezmocně uchylovali k nákopům na obránce Admiry, v závěru sice zahrozili dvěma prudkými střelami z hranice vápna, ale ty stav již nezměnily. Utkání končilo v trochu vyhrocené atmosféře dané některými výroky rozhodčího a výroky některých diváků na adresu našich hráčů.

I ve třetím zápase jsme tedy nevstřelili gól.