FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

První s druhým se rozešli smírně

 

BLŠANY – Fotbalisté Blšan nedokázali využít domácí prostředí k postupu do čela tabulky a se Štětím jen remizovaly.

 

 

 

img-8213

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Souboj prvního s druhým nepřinesl vítěze, ale oba celky si udržely po remíze svá postavení v tabulce.

Chmelaři se hned po úvodním hvizdu usadili na polovině soupeře a v 7. brankař Michovský vyrážel Sieglův pokus na roh. O čtyři minuty později pálil nebezpečně Froněk, ale i jeho pokus stačil gólman Štětí vytáhnout na roh. Z něho se dostal do šance Siegl, ale trestuhodně ji zahodil. Při dalším průniku kapitána Blšan Macka do šestnáctky si Slanička evidentně pomohl při zpracování míče rukou, ale píšťalka zůstala němá. V 17. se hra přenesla na druhou stranu hřiště a hosté zahrávali rohový kop. U zadní tyče zůstali nekryti dva hráči Štětí a Slanička hlavou překonal Klímu v brance Blšan. I nadále domácí měli většinu času míč pod kontrolou, ale jejich snaha končila pře dobře fungující obranou soupeře na šestnáctce, nebo končila nepřesnou přihrávkou. Vyrovnání přišlo až ve 39. minutě, také po rohu. To se míč dostal ke Klimešovi před hranicí vápna, a ten propálil vše, co mu stálo v cestě. Za minutu mohly jít Blšany do vedení po rohu kopaném z druhé strany, ale Siegl míč jen lehce lízl a ten šel mimo tyče.

I druhý poločas měli Chmelaři výraznou převahu. Štětí, spokojeno s bodem, úporně bránilo a zdržovalo. Snaha domácích opět končila před vápnem a očekávaný drtivý nápor nepřišel. V 61. se hosté dostali do brejku a tak musel Klíma daleko z branky, kde atakoval pronikajícího Rejmana ještě za pokutovým územím. Jeho zákrok zůstal naštěstí pro Chmel bez ohodnocení rozhodčím.

V 64. minutě se pěkně trefil Macek, brankář hostů s námahou vyrazil k Froňkovi, jeho dorážka šla však mimo.  Poslední šanci utkání měl v 82. minutě Froňek.  Jeho pokus o přehození vybíhajícího brankaře se však nepovedl.

FK Chmel Blšany – Mondi Štětí 1:1 (1:1)  Branky: 39. Klimeš – 17. Slanička

Rozhodčí: Šefčík, Trégr, Oborník.   ŽK: 3:3,  100 diváků.

Blšany: Klíma – Novák, Klimpl, Lancz – Klimeš, Nový (83. Drbal), Macek, Poláček, Zahálka – Siegl (62. Matucha), Froněk.

Fotografie i s hosteskami ve Fotogalerii
 

FK Chmel Blšany | 8.10.2012 21:36 | 1012x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 21.2.2024 0:01:41