Prohra v Sevoročeském poháru s Louny

FK Louny – FK Chmel Blšany 5:1 (3:1)
LOUNY – třetí kolo Severočeského pohíru svedlo poslední dva zástupce okresu Louny. Malé derby bylo odvetou za podzimní výhru Chmelařů a domácím se vyvedla dokonale.
Trenér Němec musel experimentovat v sestavě a tak se do branky postavil jinak útočně laděný Petr Nový a před ním doplnil obranu Zahálka s Holubem. Naopak Drbohlav se posunul do zálohy.Domácí měli jasně navrh. První branka na sebe nedala dlouho čekat. Ve 12. minutě Zelinka chvilku váhal, co udělat s míčem, pak ze 20m vypálil a trefil růžek blšanské branky. O šest minut později vyrobili chybu Nový, který pustil z rukou míč a Zahálka, který jej neodkopl a Kalivoda dával do prázdné – 2:0. Po více jak půlhodině hry se předvedl nejlepší hráč Chmelu, kapitán Macek, který se proháčkoval obranou a střelou k tyči snížil. Naděje na dobrý výsledek trvala 3 minuty, kdy po ose Zelinka – Kalivoda – Trup zakončoval posledně jmenovaný pohodlně na 3:1.
Po přestávce pokračovalo utkání podle stejného scénáře. Po pěkné kombinaci zakončoval v 50. junior Izera. Poslední branka do sítě hostí padla z penalty, kterou za faul Holuba na Střelce proměnil Pecinka.
Branky: 12. Zelinka, 18. Kalivoda, 35. trup, 50. Izera, 82. Pecinka (PK) – 33. Macek
Razhodčí: Prágl, Míč, Beneš, bez karet  70 diváků
Louny: Číž –  Matyáš, Jamrich (72. Doležal), Pecinka, Střelec, J. Suchý, Zelinka, Kalivoda (57. Kyncl) , Lazarik, Trup, Izera (65. (Kochrt).
Blšany: Nový – Lancz, Siegl, Holub, Zahálka, Haviar, Macek, Drbohlav, Farář, Vácha (57. Němec), Letko.

FK Chmel Blšany | 17.4.2013 23:12 | 1010x přečteno