FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Přináším vám rozhovor s Karlem Brejchou

   Náš web Vám přináší další rozhovor tentokrát s mladým a talentovaným brankářem který současně chytá za dorost a A-tým mužů, Karlem Brejchou.


Co by jsi našim fanouškům prozradil o sobě?

Můj oblíbený klub je Olympique Lyon , přál bych si nastupovat v dresu číslo 27 a nemám žádný fotbalový vzor, snažím se nikoho nenapodobat , dělat věci podle sebe co nejlépe.

Kdy a kde jsi vlastně začal s fotbalem a kde jsi působil než jsi přišel do Blšan?

Začal jsem s fotbalem v Teplicích v týmu Junior Teplice, to je přípravka klubu FK Teplice. Z přípravky jsem přešel do žáků a rovněž v Teplicich. Celé mé předešlé působení se odehrávalo v klubu FK Teplice. Jediné co se změnilo, tak to že jsem začal v poli jako hráč a v 10 letech jsem změnil řemeslo a stal se ze mě brankář. Před půl rokem jsem šel na hostování do Blšan, kde jsem byl spokojenej a jsem, tak jsem s radostí zůstal.

Jaké to pro tebe je nastupovat za A tým v ČFL a také za starší dorost , jak zvládáš ten přechod na profi úroveň?

Nastupovat v ČFL je pro mě pocta, jsem za to rád, ale samozřejmně nastupovat ve starším dorostu je také čest. Ať chytám za dorost nebo za A tým, tak ze sebe se snažím dostat maximum a pomoct týmu co k nejlepšímu výsledku. Určitě přechod do dospělého fotbalu je znát, je to o nějakou tu třídu výše, ale je to zkušenost a záleží jak rychle se s tím vyrovnám.

Myslíš, že má současné mužstvo před posílením alespoň na záchranu?

Tak každý zápas je jiný a myslím si že současý tým má určitě i ty kvality, ale chybý zkušenosti. Stávající tým bych nezatracoval, každý se snaží dělat pro to maximum a v zápase když se všichni vydaj na 100% tak i nějaký ten bod uděláme.

Jak hodnotíš nově příchozí brazilce, Marcela a Goevaniho?

Je na nich poznat, že to jsou ještě dorostenci, kteří mají svoje kvality, ale potřebovali by zrychlit tempo a přizpůsobit se dospělému fotbalu a věřme že do budoucích zápasu budou přínosem.

V posledních čtyřech zápasech jsi dostal 17 gólů a mnoha dalším jsi zabránil, jak je to pro tebe těžké jen lovit míče ze sítě?

:-D Určitě neni příjemné abych měl na svém kontě 17 gólů po 4 zápasech a proto se budu snažit ještě víc aby toto číslo už nenarůstalo.

Co si myslíš o návratu Radka Šourka do klubu?

Jsou to zkušenosti, které tým potřebuje a i fotbalově na post stopera je potřeba, to co se stalo se stává, to je fotbal a měl hold smůlu, že to zrovna byl on. Být to jiný hráč, tak by se to asi tak nerozebíralo jako u něj. Věřím až se vrátí na hřiště, tak nám hodně pomůže.

Na několika zápasech se objevil Patrik Gedeon, legenda Blšan, neobjevily se zprávy o jeho návratu do klubu? Ano, je to osobnost, jak na tréninku, tak při zápase. Momentálně s týmem trénuje a i psychicky podporuje. S týmem žije, to je vidět i na zápase. Pro tým a nejen pro tým, ale i pro celé Blšany by to bylo přínosné, ale jestli zde setrvá nebo zavítá do jiných vod ukáže čas.

Děkuji ti za rozhovor.

Karel Brejcha při zápase

Karel Brejcha mimo hriště

FK Chmel Blšany | 28.8.2007 0:33 | 762x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 29.5.2024 4:23:41