Představujeme nový nehráčský tým Chmelu Blšany

Do nové sezony 2006/07 vstoupí FK Chmel Blšany s mnoha personálními změnami na   všech úrovních. Tentokrát výjimečně nebude řeč o blšanských fotbalistech.   Představujeme ty, kteří mají v klubu jiné fukce než přímo na trávníku…

Jak už asi většina fanoušků ví, do klubu se na post sportovního ředitele vrací p. Zdeněk Kovář. Přebírá tak pravomoci dosavadního ředitele JUDr. Jindřicha Rajchla, který se ovšem s Blšany zcela neloučí. Nadále bude zajišťovat pro klub právní služby. Předsedou představenstva zůstává p. Róbert Janek, sekretářem p. Lubomír Trnka (který zabezpečuje přísun informací i na tyto webové stránky) , ekonomkou Hana Záleská.

A-mužstvo má, jak je obecně známo, nového trenéra Přemysla Bičovského, asistovat mu bude Pavel Chaloupka, lékařem je MUDr. Vladislav Hospodár, masérem Martin Valenta, kutodem Zbyněk Hotový a vedoucím mužstva Arnošt Zerner.

Nového sekretáře bude mít B-tým, dosavadního Radka Hájka nahradí osoba dosazená vedením Libočan, kde nově bude tým Blšan „B“ hrát. Pan Hájek ovšem zůstává v Blšanech sekretářem mládežnických týmů. Připomeňme, že Béčko bude mít i nového trenéra Jana Laibla

Sportovní centrum FK Chmel Blšany a s tím i tým staršího dorostu nově povede pan Oleg Kolman. Tento zkušený kouč přichází ze Sparty Praha, ale už dříve pracoval i v Blšanech. V devadesátých letech byl nejprve trenérem blšanské mládeže, poté se dokonce stal asistentem trenéra Cipra u A-mužů ve druhé lize. Nyní se tedy do klubu vrací. Právě on si vybral trenéry pro všechna mládežnická mužstva Blšan. U staršího dorostu mu bude dělat asistenta ing. František Mikeš.

Dosavadní kouč staršího A-dorostu Pavel Koutenský se přesouvá společně s asistentem Podrouškem k mladším dorostencům „A“.

Starší dorost „B“ povede trenér Lesniak, na lavičku mladšího dorostu „B“ usedne dvojice BednářTománek

Zmíněný Oleg Kolman má coby šéf tréninkové centra mládeže na starosti i koncepci přípravy žákovským mužstev. Žákovská družstva a týmy přípravek má na starosti pan Milan Hauft, vedoucí sportovních tříd při FK Chmel Blšany.

Dále klub zaměstnává celou řadu dalších osob- pokladní, pořadatelskou službu, údržbáře trávníků či pracovníky hotelu. Na to vše má finanční prostředky především díky ochotě sponzorů, jejichž jména najdete rozeseta na reklamních panelech přímo na stadionu. Důležitou pomocí je partnerský klub FK Siad Most.

O webové stránky našeho klubu se bude nadále starat především dvojice s přezdívkami Strosm a Blsanyk, s příležitostnou výpomocí Honzy Dobruského ( Dobr ), nově jsme přibrali Vaška Hykla, máme však i další spolupracovníky, jako např. p. Jaroslava Tošnera coby fotografa, Michala Veselého jako webmastera či Jaromíra Hykla pro komentování domácích zápasů.

V neposlední řadě se na výsledcích FK Chmel Blšany ve druhé lize budou podílet i všichni fanoušci, jejich hlavním úkolem bude navštěvovat domácí zápasy a svými hlasivkami hnát hráče za důležitými výhrami!

Věřím, že za všechny zmíněné, od vedení klubu až po fanoušky, mohu slíbit, že uděláme v rámci svých možností maximum pro rozvoj blšanského fotbalu nejen v příští sezoně 2006/07.

A všem našim soupeřům vzkazujeme: rozsáhlý tým pod značkou FK CHMEL BLŠANY je připraven !

FK Chmel Blšany | 17.7.2006 21:38 | 1162x přečteno