Pohled trenéra Ličky: Zápas s Děčínem

Zápas s Juniorem Děčín pro nás začal velice nešťastně. Hned v 1.minutě po ostrém zákroku byl zraněn Jan Homola a museli jsme využít střídání v podání Tomáše Pilaře

Ve 2.minutě Jirka Bohm orazítkoval břevno z přímého kopu a to bylo na počátku zápasu z naší strany vše. V následné desetiminutovce jsme zaostávali v obranné činnosti, především naše čtyřčlenná obrana nefungovala tak jak měla a soupeř nás mohl potrestat.

Ve 14.minutě se do velké šance dostal Pilař, ale brankář s pomocí obránce situaci vyřešili ve prospěch soupeře. Od tohoto momentu jsme soupeře začali přehrávat a situace ke vstřelení gólu přibývali. Ve 22.minutě Vidlička zahrával rohový kop a Oto Houdek na podruhé překonal brankáře hostí. Ve 28.minutě zvýšil skóre z penalty na 2–0 Jirka Bohm a minutu nato po rohovém kopu Vlasty Vidličky  hlavou opět skóroval Oto Houdek.

Do kabin se šlo za velice příznivého stavu 3–0 pro nás.

Druhou půli začali hosté lépe, kdy mohli skórovat a  vykřesat naději, ale Martin Jícha hráče soupeře vychytal. Poté se už hrálo podle našich představ,  vytvářeli šance a trestali jsme chyby soupeře. V 56.minutě nám dopomohl i soupeř ke skórování opět z penalty, kdy obránce fauloval Zemana a následně viděl i červenou kartu. 4 – 0 autorem gólu Michal Zeman.

V 60.minutě po pěkné akci Jana Šimona a jeho zpětné přihrávce Michal Zeman navýšil skóre na 5 – 0. V rozmezí 3 minut, 62. a 65.minutě jsme vstřelili další 2 branky v podaní Ondry Míčy a Sebastiana Zdichynce. V daný moment bylo skóre 7 – 0.

V 70.minutě soupeř z ojedinělého brejku vstřelil svou jedinou branku zápasu na 7 – 1.My jsme pokračovali dál v našich ofenzívních akcích, byla neustálá snaha pokořit brankáře soupeře a to se nám povedlo ještě 2×. V 78.minutě střelou ze střední vzdálenosti Jirka Bohm 8 – 1 a v 87.minutě po krásném centru Josefa Němce skóroval hlavou Ota Houdek a dovršil hattricku.

Po velice mdlém výkonu minulý týden v Rumburku, kluci dokázali zareagovat a prosadit se i střelecky v dalším důležitém zápase v boji o záchranu. Není ale třeba náš výkon přeceňovat a nadhodnocovat. Chci a budeme na ně apelovat, že tento výkon budeme po hráčích vyžadovat v dalších zápasech. Je třeba dostat do kluků kontinuitu výkonů jako byl teď v sobotu.

FK Chmel Blšany | 6.4.2015 13:42 | 1264x přečteno