Podlehli jsme slavné Bohemce

Přípravý zápas se slavným, nyní třetiligovým týmem Bohemians 1905 jsme prohráli 1:3. Zápas se odehrál na umělém trávníku v hlavním areálu FK Siad Most.

Novou tváří v naší sestavě byl ostravský útočník Robert Zeher, který je u nás na hostování. Naopak čerstvá posila Tomáš Pešír ještě nehrála. Ve 2. poločase nastoupil za soupeře Tomáš Buldra, bývalý hráč blšanského béčka. Z posil pražského klubu nastoupili dále například ex-jablonečtí hráči Vágner a Kotyza.

Utkání se hrálo v relativně vysokém tempu, bohužel nám však nevyšel střed 1. poločasu, kdy jsme dostali dvě slepené branky – ve 30. minutě skóroval 24-letý útočník Miroslav Strnad a ve 36. stejně starý záložník Michal Dian. Za nás snížil ve 40. minutě Jiří Krejčí, který přišel k týmu v lednu z Jablonce. Všechny naše naděje však zmařil v 58. minutě svým druhým gólem v zápase Strnad.

Sestava Blšan: Buček- Krejčí, Vorel (70. Broschinský), Šourek, (39. Süsser), Trapp – Loos (46. Klasna), Bílek (70. Kacafírek), Devátý, Hottek (43. Krejčík) – Zeher, Polodna

Sestava Bohemians 1905 v 1. poločas: Zahálka – Růžička, Freisler, Lukáš, Kotrba – Kotyza, Dian, Vágner, Horváth – Vojtíšek, Strnad.
Sestava Bohemians 1905 v 2. poločas: Zahálka – Pávek, Freisler, Lukáš, Buldra – Hanták, Rosický, Hašek, Chod – Strnad, Kocourek.
Branky: 30. a 58. Strnad, 36. Dian (z penalty) – 40. Krejčí

Další zápas sehrajeme v sobotu od od 10.30 s druholigovým týmem FK Viktoria Žižkov, poprvé v zimě to už bude přímo v Blšanech na trávě. Snad za nás již nastoupí staronový Tomáš Pešír.

FK Chmel Blšany | 1.2.2006 14:43 | 864x přečteno