FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Podaří se Chmelu potvrdit bod z venku?

  O nadcházející neděli sehrají Blšany domácí utkání s rezervou prvoligové Mladé   Boleslavi. Po remíze v Náchodě je v týmu relativně dobrá atmosféra, nyní je ale   potřeba bodovat opět, protože se stále nacházíme na chvostu tabulky.

V Mladé Boleslavi můžeme vidět silného protivníka, který pojede na Žatecko vyhrát. V tabulce jsou středočeští fotbalisté na čtvrtém místě, ale naprostou většinu bodů sbírají na domácím hřišti, což je pro nás dobrá zpráva. Venku dokázala Boleslav „B“ vyhrát jen na Vyšehradu. Naposledy hrál soupeř 0:0 doma s Kolínem. V blížícím se měřením sil je určitě Boleslav favoritem, ale Blšany jsou nyní díky uzdravení Gedeona silnější než po většinu podzimu.

Blšanům bude chybět dvojice hráčů, která se vykartovala v Náchodě – Dluzniewski a Řehák, k tomu samozřejmě jako tradičně zranění. Trenér si tak zřejmě opět na lavičku posadí někoho z dorostu a s největší pravděpodobností se přinejmenším Mašek i na hřiště podívá.

V neděli si připravte pořádné oblečení, protože bude zima, a vyražte dopoledne na fotbal do Blšan. Náš tým se bude snažit potvrdit zlepšující se formu, kdy vlastně s výjimkou vyhoření s Varnsdorfem již hraje v ČFL vyrovnané partie. V posledních pěti zápasech získaly Blšany 7 bodů a mají vyrovnanou bilanci 2 výhry, 1 remíza a 2 porážky. Kdybychom takhle hráli celou sezonu, na záchranu ČFL by to rozhodně stačilo. Teď je ale třeba dohánět bodovou ztrátu. Podaří se část z ní umazat už o tomto víkendu?

FK Chmel Blšany | 2.11.2007 0:37 | 866x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 22.2.2024 18:03:37