. . . FK Chmel Blšany 0:0 Slovan Liberec . . .

Sestava Blšan: Slavík – Vorel, Müller, Trapp, Krejčí – Broschinský, Brunclík, Šindelář (81.Michal), Zeher (41.Volek) – Pešír (89.Loos), Polodna
Na lavičce: Buček, Krejčík, Loos, Michal, Kacafírek, Klasna
Sestava Liberce: Čech – Zápotočný, Košťál, Janů, Šinglár – Pudil, Bílek, Papoušek (59.Pospěch), Abrahám (76.Hamouz) – Dort, Holenda (66.Hodúr)
Rozhodčí: Matějek – Holub, Chytil

AKTUÁLNĚ:

• 16:51 UTKÁNÍ KONČÍ pro nás příznivým výsledkem 0:0 ! ! !
  • 16:50 Už běží nastavený čas, zápas spěje ke konci. Stále dobrých 0:0.
  • 16:49 V samém závěru se Slovan nemůže dostat do tlaku, naopak šance, byť ne vyložené, máme spíše my!
  • 16:47 Střídáme, Tomáš Pešír odchází a nastupuje Petr Loos.
  • 16:44 Tomáš Pešír nemůže protrhnout střeleckou smůlu! V pokutovém území byl ve velké šanci, ale prováhal vhodný okamžik.
  • 16:42 Střídající Michal hned střílel, ale těsně vedle. Blšany nepouští soupeře do závěrečného tlaku, to je dobré…
  • 16:40 Střídáme, Lukáš Michal nahrazuje Radka Šindeláře.
  • 16:37 Na hře rozhodně není vidět, že hraje první s posledním. Ale Liberec tradičně dává góly až v závěrech zápasů, takže ještě jsme od bodu pořád hodně daleko.
  • 16:36 Liberec posílá na hřiště Hamouze místo Abraháma.
  • 16:34 Blšanský Jan Broschinský dostal žlutou kartu.
  • 16:32 Ve druhém poločase je zápas daleko rychlejší, šancí přibývá, ale gól jsme neviděli ani jeden.
  • 16:29 Liberecký Abrahám střílel prudce jen do brankáře Slavíka poté, co dostal přihrávku od Dorta. Na druhé straně náš Polodna nedosáhl na míč v pokutovém území…
  • 16:26 Hosté dělají další změnu v sestavě- Holendu nahrazuje Hodúr. Snad jim to nepomůže.
  • 16:25 I Blšany jsou nebezpečné, jak před chvilkou předvedl svou střelou Brunclík. 20 minut před koncem utkání zalouženě držíme remízový stav 0:0 a bráníme se většinou s přehledem.
  • 16:22 Severočeši skutečně stupňují tlak, individuální akci Holenda zakončil i nebezpečnou střelou, ale náš obránce Vorel ji obětavě zblokoval.
  • 16:18 Soupeř střídá, nastupuje Pospěch místo Papouška. Liberec se asi nadechuje k závěrečnému náporu.
  • 16:17 V paralelně hraném utkání vede Jablonec nad naším nejbližším soupeřem z Mladé Boleslavi 1:0
  • 16:15 Liberec se pochopitelně snaží tlačit, ale naše obrana je spolehlivá a poslední instancí je vždy Slavík. Všechny statistiky potvrzují, že se jedná o prozatím vyrovnaný zápas.
  • 16:11 Veliká šance hostů- naši hráči se nechali přečíslovat, Pudil s Dortem postupovali na naší branku jen proti Mullerovi, který se stačil vrátit a dokázal Pudilovi míč ukopnout.
  • 16:09 Holenda hlavičkoval mimo naší branku po rohovém kopu. Poté měl stejnou šanci a se stejným výsledkem Košťál. Liberec je ve drůhé půli zatím mírně aktivnější.
  • 16:06 Dnešní utkání sleduje 2156 diváků, což sice není vyprodáno, ale na naše poměry jde o velmi pěknou návštěvu. Snad budou diváci převážně fandící Chmelu spokojeni s druhým poločasem i konečným výsledkem.
  • 16:01 Začíná druhý poločas utkání Blšany – Liberec.
  • 15:47 První poločas končí pro nás příznivým stavem 0:0. S Libercem držíme krok a největší šanci zápasu měl náš Pešír po střele levačkou.
  • 15:43 Střídání v našem týmu ještě před přestávkou- Róberta Zehera nahrazuje Zdeněk Volek.
  • 15:40 Nádherná střela Tomáše Pešíra!!! Liberecký Čech měl co dělat, aby ránu zneškodnil.
  • 15:37 Velice nepříjemná událost! Náš obránce Jan Vorel viděl žlutou kartu a protože je jeho čtvrtá, nezahraje si středeční utkání proti Mladé Boleslavi. Vorel je naším klíčovým hráčem a kapitánem.
  • 15:33 Zápas zatím nenabídl velké šance ani na jedné straně, šlo spíš o jejich náznaky. Blšany bojují, Liberec je o něco fotbalovější. Výsledkem je stav 0:0.
  • 15:31 Náš útočník Róbert Zeher viděl žlutou kartu.
  • 15:29 Liberec měl velkou šanci po průniku Dorta, ale ten přihrál špatně, míč zachytil Slavík.
  • 15:25 Na rohové kopy vede Chmel už 4:1. S Libercem hrajeme zatím vyrovnanou partii. Naše útoky Liberec odvrací v pohodě, útoky Liberce zase často končí ofajdem.
  • 15:22 Blšany se osvobodily z tlaku Liberce, naopak se snaží vymýšlet. Po dvou rozích se hlediště dokonce dožadovalo penalty..
  • 15:18 David Brunclík předvedl vynikají průnik do obrany Liberce, ale v rozhodující chvíli ztratil kontrolu nad míčem.
  • 15:15 Poslední minuty jsou ve znamení tlaku Liberce, ale naši se zatím úspěšně brání, čas dnes pracuje pro nás. Případnou remízu určitě bereme
  • 15:13 Velká šance Liberce, Holenda promáchl ve vyložené šanci po přímém kopu hostujícího Janů.
  • 15:11 Müller kopal přímý volný kop, i když se mu moc nepovedl, míč se dostal k našemu volnému hráči, Liberec ale včas odkopl. Následně z protiútoku Slavík chytil pokus kapitána soupeře Janů.
  • 15:08 Po standartní situaci usměrnil Holenda míč do naší branky, ale stál v offsidu.
  • 15:06 Hned v úvodu zápasu se hrálo před brankou Liberce, ale ani z rohu jsme nic nevytěžili.
  • 15:00 Rozhodčí Matějek zahajuje utkání BLŠANY – LIBEREC. Takže GO, GO Blšany!!!!
  • 14:56 Proti Chmelu dnes nastoupí Bílek i Dort, kteří působili v Blšanech ještě na podzim. Snad si na nás vzpomenou a uvědomí si, že potřebujeme body daleko více než Liberec, který vede ligu jednoznačně.
  • 14:54 V naší sestavě není žádné překvapení, vykartovaného Devátého nahradil Broschinský. Soupeř nechal na lavičce Hodúra, kterého trápila v týdnu viróza, stejně jako našeho Polodnu, který je ale v základu. Hodúr je ale připraven nastoupit během utkání.
  • 14:47 Slovan Liberec přijely podpořit dva autobusy fanoušků. Domácích příznivců bude dnes také hodně, čeká se vyprodaný stadion.
  • 14:44 V Blšanech je nádherné jarní počasí s teplotou 9 stupňů a sluníčkem na obloze. Hřiště roztálo a i když je místy dost nasáklé, pro fotbal je způsobilé. Těžší terén bude výhodou pro naše mužstvo.
  • 14:38 Dobré odpoledne u fotbalu. Dnes se Chmel pokusí překvapit v domácím zápase lídra tabulky z Liberce. Dvě hodiny napětí právě začínají. Vítáme všechny, kdo se rozhodli sledovat vývoj zápasu právě na našem webu.

Z tohoto zápasu přineseme podrobnou reportáž.

FK Chmel Blšany | 19.3.2006 14:38 | 1017x přečteno