ONLINE Sledujte vývoj právě probíhajícího utkání 19.kola Gambrinus ligy online!

. . . FK Chmel Blšany 0:1 Siad Most . . .

Žluté karty: Pavel Devátý (Blšany, 4.v sezoně) – Hainault (Most, 1.)
Sestava Blšan: Slavík – Vorel, Muller, Trapp, Krejčí – Devátý (77.Volek), Brunclík, Šindelář – Pešír, Zeher, Polodna
Sestava Mostu: Svoboda – Škerle, Novotný, Hainault – Macek, Jendruščák (59.Brzezina), Pikl, Pilař, Zbončák – Mendy, Siegl
Rozhodčí: Jech – Košec, Hojsík

AKTUÁLNĚ:

• 16:53 KONEC UTKÁNÍ. Blšany- Most 0:1. :-(((
  • 16:52 Druhý poločas byl nudný a vyrovnaný, gól Mostu byl jedinou světlou výjimkou, i když pro nás spíš velmi černou.
  • 16:50 Utkání se chýlí ke konci. Blšany prohrávají 0:1, je to s námi velice zlé.
  • 16:45 Néééééé!!!! :-( Blšany dostaly branku od Horsta Siegla, stav je 0:1! Již 37-letý útočník je specialitou na Blšany a potvrdil to i tentokrát.
  • 16:45 Na dnešní utkání se přišlo podívat 2053 diváků, což je na Blšany velice slušné číslo. Pomohli nám k tomu i fanoušci Mostu, který leží jen asi 30 km od Blšan.
  • 16:43 Zdeněk Volek zažívá ve 20letech svůj první ligový start, je v Blšanech na hostování ze Sparty.
  • 16:42 Trenér Bílek poslal na hřiště ofezivního záložníka Volka místo Pavla Devátého, který už dostal řlutou kartu. Snad zěmna pomůže.
  • 16:38 Zbývá už je zhruba čtvthodina do konce utkání a stav je stále 0:0. Chmel by měl v závěru vyvinout velký tlak, doufejme, že se ho dočkáme.
  • 16:31 I druhý poločas už vstoupil do druhé poloviny. Hoši, jedeme, chce to vyhrát a tři body !!!! Máme na to ještě více než 20 minut…
  • 16:26 V Jablonci vedou domácí nad Zlínem už 2:0 gólem Kiši. V Blšanech poměrně solidní divácká návštěva ještě na branku čeká.
  • 16:21 Soupeř vystřídal. Hřiště opustil Jendruščák a nahradil ho Brzezina, který jsi svůj premiérový ligový gól připsal právě proti Blšanům vloni na podzim v Mostě.
  • 16:11 Trenér Bílek neprovedl o přestávce žádné střídání, stejně jako v týmu hostů nedošlo k žádné změně.
  • 16:09 V Jablonci se domácí ujali vedení nad Zlínem 1:0 gólem Lafaty. To nám mírně vyhovovuje.
  • 16:06 Druhý poločas utkání právě začíná. Naším jednoznačným cílem je strhnout vedení na svou stranu. Tak Blšany, pojďme do toho !
  • 15:58 Průběh prvního poločasu:

Nejzajímavější bylo období mezi 15. do. 30.minuty. Hostující Novotný nejprve hlavičkoval z vyložené pozice nad naší branku, poté v 18.minutě chmelař Šindelář namířil svou střelou těsně vedle branky po individuální akci. Následně Mendy ve 21.minutě střílel v pádu, ale těsně minul branku Slavíka. Ve 24.minutě Brunclík výborně připravil akci pro Polodnu, který se ocitl sám před brakářem Svobodou, ale ten jeho střelu vyrazil. Největší naše šance přišla ve 29.minutě, kdy Pešír vyslal prudkou střelu z pravé strany z hranice pokutového území, Svoboda však jeho pokus reflexivně vyrazil. Blšany byly celkově nebezpečnější, ale nic z toho bohužel prozatím nebylo. Do druhého poločasu půjdeme za stavu 0:0.

• 15:48 První poločas utkání skončil. Stav je 0:0, což nám radost nedělá. Během něklika minut zde budeme informovat o průběhu hry.
  • 15:43 Čas pracuje od začátku utkání pro hosty, kterým dnes určitě stačí remíza. Naši hráči se snaží dojít ke gólu za pomoci tří útočníků, což je v letošní sezoně poprvé.
  • 15:33 Blšany mají zatím daleko více ze hry a byly mnohem blíže ke vstřelení gólu! Nicméně stav je nadále 0:0. Podrobnosti o poločasové přestávce.
  • 15:32 Na žluté karty je srovnáno na 1:1. Tentokrát ji dostal mostecký Andrew Hainault
  • 15:26 Karta pro Pavla Devátého je pro nás velice nepříjemná. Je to totiž jeho čtvrtá v sezoně, takže v příštím utkání v Brně nám tento důležitý hráč bude chybět.
  • 15:24 Náš záložník Pavel Devátý právě viděl od rozhodčího Jecha žlutou kartu.
  • 15:22 Paralelně s dnešním utkáním se hraje i zápas Jablonec-Zlín. Tam je stav zatím také 0:0, ale tento zápas není z hlediska Blšan příliš důležitý, i když i Zlín by se ještě mohl do bojů o záchranu připlést.
  • 15:16 S ohledem na sestavu se dá očekávat, že během zápasu do sestavy nastoupí Broschinský, Michal a Volek. Záležet bude samozřejmě na vývoji utkání, které chceme vyhrát. Zatím je stav 0:0 po čtvthodině hry.
  • 15:09 Dnešní utkání je prakticky soubojem generací. Naše mužstvo je s výjimkou veterána Mullera velmi mladé, všichni hráči kromě zmíněného mají pod 30 let. Naopak za Most nastoupilo hned 5 třicátníků. Mezi nimi především 35-letý Novotný a 37-letý kanononýr Siegl.
  • 15:04 Hráči si musejí dávat velký pozor u postraní čáry podél tribuny. Ledové plotny nestihly zcela roztát. Nad dnešním utkáním visel do poslední chvíle otazník.
  • 15:00 Rozhodčí Jech zahajuje důležitou zachránářskou bitvu Blšany – Most. Go go Blšany !!!!
  • 14:55 Blšany nastoupí s několika překvapeními v sestavě. V bráně chytá Slavík, v obraně překvapil Trapp a Krejčí, útok je dnes na tři útočníky, což jasně dokumentuje naší snahu Most porazit. V sestavě je hned 7 nových fotbalistů, kteří na podzim za Blšany neodehráli ani minutu. Osmý Trapp pak odehrál jediné utkání.
  • 14:50 V Blšanech je před prvním jarním zápasem Blšan pěkné slunečné počasí s teplotou +3 stupně. Terén hřiště nakonec umožní odehrát utkání, ačkoliv je trávník dost podmáčený. Těžký terén nebude vyhovovat technicky vybaným fotbalistům, mohla by to být tedy spíš naše výhoda.
  • 14:39 Dobré odpoledne u fotbalu. Z dnešního domácího zápasu Blšan budeme sledovat jen statistické údaje, informace o průběhu hry v prvním poločasu přineseme během poločasové přestávky. Informace o druhém poločasu pak najdete v zápasovém článku, který vyjde bezprostředně po skončení utkání.

FK Chmel Blšany | 5.3.2006 14:43 | 927x přečteno