O víkendu mládež většinou prohrávala

FK Chmel Blšany Divizní B-tým mužů, ligoví dorostenci i divizní žáci nestačili o víkendu na své soupeře a prohráli všechna utkání. Úspěšnou skupinou se stali divizní dorostenci, kteří přehráli Sokolov a přípravky, jež si poradily s Mostem. Souhrn všech výsledků mládeže vám nabízíme v tomto článku. ČLÁNEK AKTUALIZOVÁN

Blšany ?B? ? Kladno ?B? 0:2 (divize B mužů)

B-tým nedokázal vzdorovat rezervě Kladna, která bojuje o postup do ČFL. V tabulce mladíci nachází ve středu tabulky na 8.místě, ale náskok na sestupové pozice je pouze 5 bodů. V tomto utkání chyběl Béčku Jakub Susser, který reprezentuje ČR. Příští kolo sehraje B-tým v Novém Boru. Utkání se má hrát v neděli 9.4. od 16:30 VÍCE INFORMACÍ O UTKÁNÍ V REPOTÁŽI PANA HYKLA

Blšany starší dorost ?A? – Meteor Praha 0:1 (0:0) (ČFL staršího dorostu)

Zápas výrazně ovlivnila neproměněná penalta blšanského Vavrouška ve 27.minutě utkání. Šancí bylo na obou stranách velmi málo, což způsobil i prudký vítr během utkání. Meteor se dostal do vedení ve 47.minutě po rohovém kopu. Na to Blšany reagovaly zvýšením aktivity a tlakem, ovšem bez efektu. Největší šanci na vyrovnání spálil v 92.minutě Zlatohlávek, mohl hlavičkovat do prázdné branky, ale nastřelil vlastního spoluhráče.
SESTAVA BLŠAN: Trenčanský – Erler (69.Paul), Raba, Vavroušek, Hudec – Slípka, Zlatohlávek, Trup, Řehák – Zápotocký, Podroužek
Domácí porážka s Meteorem výrazně zkomplikovala situaci dorostenců v tabulce. Ti poklesli již na 12.místo a mají náskok pouze 6 bodů od pásma sestupu. Příští týden hraje blšanský dorost v Pardubicích, tj. na půdě dalšího sestupem ohroženého celku.
Příští utkání odehraje starší dorost už ve středu od 15:00 v Blšanech, k dohrávce 16.kole přijede Siad Most

Blšany mladší dorost ?A? – Meteor Praha 0:1 (0:0) (ČFL mladšího dorostu)

Krize mladšího dorostu stále trvá. Tým je stále na předposledním 15. místě tabulky a tuto pozici si dále upevňuje. Naštěstí mladší dorost nemůže rozhodnout o sestupu.

Blšany starší dorost ?B? – Sokolov 4:0 (divize B staršího dorostu)

Důležité a jasné vítězství drží divizní dorost plně ve hře o záchranu. Tým se nachází na sestupové 12.pozici, ale s mnimální bodovou ztrátou na lepší celky. Za týden hrají tito mladíci v Roudnici nad Labem, na půdě šestého v tabulce.

Blšany mladší dorost ?B? – Sokolov 3:0 (divize B mladšího dorostu)

Už na 5.místo tabulky se vyšplhal mladší dorost B po jasném vítězství nad sousedem v tabulce. Za týden čeká hráče utkání v Roudnici, která je devátá.

Blšany starší žáci ? Slavoj Podolí 0:1 (divize B starších žáků)

Překvapivá porážka žáků komplikuje situaci v boji o udržení. Chmel je na 10.místě, stále ještě sestupovém. Příští týden jedou žáci do Děčína.

Blšany mladší žáci ? Slavoj Podolí 2:5 (divize B mladších žáků)

Mladší žáci překvalipě prohráli v s jedním z nejslabších celků soutěže! Podolí je nyní díky výhře už předposlední, mladší řáci drží 6.pozici v 12-ti členné tabulce.

FŠ Most – Blšany starší přípravka 1:2 (krajský přebor starších přípravek)