Neratovice vezou z Blšan všechny body

První šance hostí ve 13. po rozehrání rohu na krátko. Střela z hranice vápna těsně nad domácí branku. V 18. zatáhl po křídle až k zadní čáře Klinka, ale jeho přihrávka na mladého Siegla neprošla. Ve 20. opět Klinka v akci. Vyhrál sprinterský souboj s obráncem, ale jeho střela z 20m těsně minula tyč. Ve 25. Palanský pohodlně přehodil padajícího Klímu – 0:1. Ve 35. lob Šmerdy z 20m se otřel o břevno. To byla poslední vážnější akce domácích a taka střela na branku. Ve druhém poločase hosté hrozili hlavně z brejků, hlavně aktivním Gabčem. V 72. utekl Buldra, ale jeho pokus trefil jen nohy Klímy. Největší šance v 85, kdy Gabčova hlavička z metru trefila jen Klímu do hlavy. V poslední minutě po vzájemném faulování dostal Jelínek druhou ŽK a šel ven. Naprosto zbytečné. Zasloužená prohra, i když ve druhém poločase sudí trochu víc stranil hostům, ale Chmel byl stejně sterilní.

FK Chmel Blšany – FK Neratovice – Byškovice s.r.o. 0:1 (0:1)
Branka ve 25. Palanský
Rozhodčí: Řezáč, Průcha, Vrzal      ŽK 6–4, ČK Jelínek
Sestava: Klíma, Šmerda, Kryštof (68.Kalanin), Zinhasovič, Horváth, Siegl ml, Siegl st., JKlinka, Jelínek, Lancz, Gruber.
Na lavičce – Matucha, Razím, Kopecký, Savko, Seidel, Krabec.

Reportáž od Dirka z Bahratálu

Dnešní zápas byl přinesl opět zklamání, ačkoliv Blšany měly 2 dobré šance na vstřelení branky  na body to opět nestačilo.
Rozhodčí v tomto zápase nepatřil k nejlepším, ale porážku Blšan neovlivnil.
Bohužel hráči mají problém s disciplíno, 6 žlutých karet a červená pro Jelínka.