Němec přestupuje, ale v Blšanech hrát bude

BLŠANY – (jt) Největším přestupovým překvapením této zimy je ten, který se odehrál na konci minulého týdne. Hráč a trenér klubu FK Blšany, který hraje o postup z Krajského přeboru podepsal přestup do prvního celku Okresního přeboru okresu Louny, FK Kozly. Tady bude někdejší hráč Dukly, Sparty a Viktorie Žižkov, Příbrami, Českých Budějovic, ale i Plzeň, nebo  mexického klubu Cruz Azul hrát vedle dalšího veterána, Radka Diveckého.

Josef Němec v lize odehrál 240 utkání a dal 22 gólů. Se Spartou získal v letech 1995 a 1997 ligový titul a s Cruz Azul postoupil do finále jihoamerického Poháru osvoboditelů.

Josef Němec i nadále zůstává v Blšanech jako trenér a hráč na střídavý start s asistentem Hostem Sieglem st. „Hráči se poprvé sešli a 29. ledna jsme odehráli první utkání v Chomutově proti Březenecké a vyhráli 4:3 pro. K utkání nastoupilo hned 7 hráčů na zkoušku z různých soutěží, přesto bychom rádi udrželi původní kádr z podzimní části KP. Většina hráčů byla na půlroční hostování a tak jsme zatím v jednání s hráči i jejich kluby. Od tohoto víkendu již rozjedeme přípravu naplno a do 10 dnů chceme mít mužstvo pohromadě“ říká trenér Blšan.

Článek převzat od Jardy Tošnera ze Svobodného hlasu

FK Chmel Blšany | 4.2.2014 12:22 | 1322x přečteno