FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Náš tým neporazil třetiligový Varnsdorf

Předposlední přípravné utkání skončilo v Blšanech 1:1, když naší branku vstřelil poslední dobou velmi dobrý Petr Trapp. Za hosty vyrovnal v 57.minutě Strouhal.

Blšany měly herní převahu a vypracovaly si hodně šancí, ovšem na rozdíl od předchozího zápasu se Žižkovem je naši hráči nedokázali proměnit. První poločas skončil 1:0 pro nás díky trefě Petra Trappa, který zažívá velice dobrou zimní přípravu a zdá se, že je ve formě. Vyrovnání Varnsdorfu přišlo krátce po přestávce, když brankář Buček velice špatně rozehrál a dotírající útočník hostů se dostal k míči a střílel do prázdné brány. Krátce před koncem utkání se Chmel dostal na pokraj ostudy, když jeden z fotbalistů soupeře nastřelil tyč v té době už Obermajerovi brány. Utkání tak nakonec skončilo poměrně zaslouženě 1:1.

Do zápasu již Blšany nastoupily v sestavě, která by se mohla velice podobat jarní ligové jedenáctce. Zahrál si již Michal, Šourek i Hottek, v minulých dnech zranění, naopak stále chybí Martin Muller, který se léčí po lednové lehké operaci. Novým jménem se stal 21-letý obránce David Brunclík, který dnes přišel na půlroční hostování z Mladé Boleslavi. Ve druhém poločase se na hřiště dostalo několik náhradníků, kteří se pravděpodobně do jarní základní sestavy nedostanou a budou hrát spíše za divizní B-tým

FK Chmel Blšany-SK Slovan Varnsdorf 1 : 1 / 1:0/ Branky: 12´Trapp – 57´Strouhal

Sestava Blšany: Buček (72.Obermajer) – Michal, Vorel (72.Loos), Šourek (72.Krejčí), Brunclík (72.Klasna) – Devátý (62.Broschinský), Trapp, Bílek – Polodna (72.Süsser), Pešír (72.Kacafírek), Zeher (72.Hottek)

FK Chmel Blšany | 8.2.2006 18:54 | 580x přečteno