Napsali o nás:Blšany hrály druhé housle

Souboj prvního s třetím skončil jednoznačnou výhrou lídra krajského přeboru. Fotbalisté Roudnice rozstříleli před téměř tisícovkou diváků Blšany 5:1

Domácí měli raketový start, už ve 20. vteřině hostující obrana zaspala a Laušman prostřelil zkušeného Klímu poprvé. V deváté minutě se dostal ve vápně k míči Miřatský, který rozesmutnil Blšanské podruhé. Ti zahrozili ve 13. minutě. Po standardce Galbavého však nepokrytý Červenka hlavičkoval mimo. Taktovku však drželi pevně Roudničtí, příležitosti ke zvýšení náskoku postupně promrhali Brožík a Miřatský.

Sedm minut po změně stran inkasoval lacinou branku po střele Galbavého Lilko a hosté pookřáli. Do vážnější šance se však nedostali. Domácí uklidnil v 77. minutě svou druhou trefou Miřatský. O dvě minuty později oslabil po faulu na Medka hosty Málek. Z následné standardky zvyšoval na 4:1 dorážkou Obrtlík a v nastavení přidal pátý gól střídající Šmidrkal.

?Padlo hodně branek, přišlo i dost fandů, byl to solidní fotbal. Samozřejmě nás nakopl ten rychlý gól. První poločas velmi dobrý, horší byl ovšem vstup do druhé půle, kdy jsme dostali laciný gól. Dvacetiminutovka byla z naší strany mrtvá. Pak to ale kluci rozjezdili a přidali tři pěkné góly,? zhodnotil duel roudnický asistent Pavel Dohnal.

?Roudnice hrála zkrátka dobře. Nijak nás nepřekvapila. Formu potvrzuje celou sezonu. My se v posledních zápasech potýkáme se špatnou hrou obrany, to platilo i tentokrát. Dostali jsme se do hry kontaktním gólem na 2:1, bohužel pak už nic nepřišlo. Naopak třetí inkasovaná branka, navíc hloupá, nás dostala do kolen. Pokud se týká vyloučení, tak to vidím jako selhání našeho hráče. Nevěřím, že se kontaktu nedalo vyhnout,? dal zapravdu rozhodčímu hostující kouč Josef Němec.

Sestava Blšan: Klíma- Gruber,Málek,Machač,Lancz – Červenka (45. Zinhasovič),Čížek (80. Pillman),Krejčík,Galbavý – Siegl Horst jr., Siegl Horst sr. (45. Mileli)

Branky: Galbavý ČK: Málek Převzato z Litoměřického deníku

FK Chmel Blšany | 28.4.2010 12:17 | 841x přečteno