FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Na závěr Tipsport cupu prohra s Mostem

V posledním utkání mostecké skupiny C jsme prohráli s domácím Siadem 1:3. V konečné tabulce této skupiny jsme skončili poslední s 1 bodem.

Sestava Blšan byla téměř stejná jako v předchozích utkáních, s dvěma novými hráči- brankářem Antonínem Bučkem, zapůjčeným na půl roku z Baníku Ostrava a obráncem Jiřím Krejčím, který je u nás na hostování z Jablonce. Trenér Bílek si musel opět pomoci hráči divizního béčka, v základní sestavě nastoupili Loos, Kacafírek, Klasna a Trapp. Hráč Karel Krejčík nastupoval na konci podzimu stabilně, proto ho považujeme za hráče A týmu.

Zápas se hrál za vydatného deště, což samozřejmě nepřispělo k jeho kvalitě. Do vedení jsme se dostali již v 2. minutě, kdy se trefil záložník B týmu Petr Trapp. Pro nás příznivé vedení 1:0 jsme udrželi až do poločasu. Po přestávce v 60. minutě však díky akci nového hráče Mostu Mendyho srovnal střídající útočník Adam Brzezina na 1:1. Za dalších 15 minut poslal tým soupeře do vedení další střídající hráč Petr Jendruščák, přihrával Brzezina. Výsledek 1:3 pečetil v 90.minutě svým druhým gólem v zápase Brzezina.

I přes nepříznivý výsledek můžeme být poměrně spokojeni s předvedenou hrou Chmelu, s ohledem na kvalitu kádru, který nastoupil. V první poločase bylo 8 z 11 našich hráčů mladších 21 let a přesto ho Blšany vyhrály 1:0! Trenér Bílek byl tedy i přes porážku, o které rozhodla až poslední půlhodina, poměrně spokojený.

Sestava Blšan: Buček – Krejčí, Vorel, Šourek, Krejčík (60. Süsser) – Loos (70. Macháček), Broschinský (46. Bílek), Trapp, Klasna – Polodna (46. Michal), Kacafírek.

Sestava Mostu: Belaň – Škerle, Novotný, Procházka – Macek (46. Jendruščák), Čížek (46. Pilař), Škoda (70. Kulvajt), Zbončák – Mendy, Siegl (46. Březina), Gašparík (46. Hruška)

Branky: 60. a 90. Brzezina, 76. Jendruščák – 2. Trapp

Tipsport cup pro nás tedy tímto utkáním končí, na rozdíl od minulých ročníků se hraje dále jen semifinále se čtyřmi týmy.

Konečná tabulka skupiny C zimního turnaje Tipsport Cup :

Tým Výhry Remízy Prohry Score Body
Teplice 2 1 0 5:3 7
Most 1 1 1 5:4 4
Kladno 0 3 0 4:4 3
Blšany 0 1 2 4:7 1

http://www.fksiadmost.cz/…prs/view.php?… Fotogalerie ze zápasu, nekteri dorostenci hraji z úsporných důvodů se starými dresy napr. Střihavky nebo Nachtmana.

FK Chmel Blšany | 21.1.2006 19:28 | 739x přečteno