Na programu je dohrávka s Mladou Boleslaví

Fk Mladá Boleslav Netradičně ve středu v 17:00 můžete jít do Blšan opět na prvoligový fotbal, pouze tři dny po domácím utkání s Libercem. Odehraje se utkání 17.kola, které už před měsícem zmařilo zimní počasí.

Mladá Boleslav je v tabulce hodně vysoko, po úspěšném vstupu do jarní části sezony se posunula už na 4.místo. Ani to ovšem nemůže změnit plány našeho týmu, který si brousí zuby na tříbodový zisk. I v tomto utkání potřebuje Chmel body daleko více než soupeř. Boleslav neměla boj o pohárové příčky, které nyní atakuje, před sezonou v úmyslu. Může být proto v klidu, svůj cíl splnila. Zato Blšany se stále zuřivě rvou o záchranu v lize, motivace je tak větší na naší straně.

Trenér Bílek nebude mít lehké přemýšlení o základní sestavě pro zápas. Hned čtyři důležití hráči jsou totiž mimo hru – stále trvá disciplinární trest pro Šourka, v utkání s Libercem se vykartoval kapitán Vorel a útočník Zeher, podle smlouvy navíc nebude smět hrát Brunclík, který je kmenovým hráčem právě Boleslavi. Zejména v obraně je oslabení hodně citelné. Tři ze čtyř obránců tak budou muset být mladí a ligou ještě příliš neostřílení hráči, které bude dirigovat veterán Martin Muller, jenž zřejmě převezme pro zápas kapitánskou pásku. V porovnání se zápasem s Libercem už ale bude k dispozici zkušený záložník a dlouholetý člen kádru Blšan Pavel Devátý.

Soupeř z Boleslavi bude postrádat z důvodu žlutých karet obránce Rychlíka. Stejně jako naši borci, i středočeši hráli poslední ligové utkání v neděli odpoleden, takže únava by neměla mít na průběh tohoto zápasu vliv, přinejmenším nebude ničí výhodou. Tým vedený Dušanem Uhrinem mladším zažívá velmi dobré období, doufejme, že se Blšanům podaří tento stav zvrátit. Vzájemná bilance zápasů je zcela vyrovaná- poprvé po vstupu Boleslavi do ligy vyhrály Blšany doma 2:0, poté na jaře 2005 skončilo utkání remízou 1:1 a vloni na podzim jsme z města automobilů odjeli s porážkou 1:4.

Ačkoliv se utkání hraje nezvykle ve středu od 17:00, věříme, že si co nejvíce fanoušků Blšan najde cestu na domácí stadion, aby své svěřence povzbudili v důležité bitvě o ligové body. Pokud z nejrůznějších důvodů stadion osobně navštívit nemůžete, rádi opět všechny příznivce uvítáme u online přenosu na našich stránkách.

Kursy u sázkových kanceláří:

Tipsport: 2.80 – 1.40 – 2.80 – 1.33 – 2.50 (výhra domácích ? neprohra domácích ? remíza ? neprohra hostů ? výhra hostů)

Maxi-Tip: 2.85 – 1.42 – 2.85 – 1.32 – 2.45

Chance: 2.80 – 1.39 – 2.80 – 1.32 – 2.50

Viktoria-Tip: 2.82 – 1.40 – 2.80 – 1.32 – 2.50

Betandwin: 2.80 – 2.95 – 2.40 (bez neproher)

Odkazy:

www.fkmb.cz Oficiální stránka klubu www.division-west.wz.cz/ Stránka fanoušků Boleslavi http://blsany.webpark.cz/3.kolo.htm Reportáž z minulého utkání (na bývalých stránkách)

FK Chmel Blšany | 21.3.2006 15:36 | 717x přečteno