Mladší přípravka prohrála derby a je v kraji šestá

Mladší přípravka FK Chmel má za sebou od poslední zprávy další 3 kola krajského   přeboru mladších přípravek. O zápasech informuje vedoucí mužstva, pan Jaroslav   Jenček.

Ke 4. kolu nastoupili kluci na domácím hřišti proti mužstvu FC Chomutov, se kterým se utkávali již v minulé sezoně v rámci satelitních turnajů. Jako tradičně se nám povedl vstup do utkání a již ve druhé minutě mužstvo a přihlížející rodiče jásali. Celkem pohodlným způsobem vstřelili kluci ještě dalších 5 branek a po výsledku 6:0 si připsali další 3 body.

V dalším kole jsme zajížděli na hřiště dosud beznadějně posledních Postoloprt. Hned z první akce jsme vstřelili gól, který měl být předzvěstí brankových hodů. Ovšem v prvním poločase jsme již žádný nepřidali, neboť kluci přestali hrát svou kombinační hru a snažili se až příliš hrát „na sebe“. Po přestávkové domluvě to byl úplně jiný výkon a během II. poločasu přidali kluci dalších 8 gólů a domů si přibalili další 3 body a 0 na kontě brankáře.

K „okresnímu“ derby jsme nastoupili v sobotu 22.9. proti FK Louny. I přesto, že jsme se v 5-té minutě ujali vedení jsme poločas po vyrovnaném výkonu prohráli 1:2. Ve druhém poločasu jsme nedokázali proměnit několik šancí a soupeř po rohovém kopu zvýšil na dvougólový rozdíl. Bohužel po zlepšeném výkonu jsme dokázali pouze snížit a tak přenechali všechny body soupeři.

V tabulce krajského přeboru jsme po prohře klesli na 6. místo s 12 body a aktivním skóre 33:9. Věřme, že v popředí tabulky se budeme pohybovat i nadále, i když k následujícím utkáním zajíždíme na hřiště soupeře (SIAD Most a Ravel Ústí).