Mladší dorost: Ústí nad Labem - Blšany 3:1

Ani starším, ani mladším dorostencům se vstup do soutěže nepovedl, oba prohráli   v Ústí nad Labem. Díky ochotě trenéra Koutenského Vám teď můžeme přiblížit   zápas mladšího dorostu, kde Chmel ztratil vedení po poločase.

Hned od začátku se na umělé trávě naši hráči rozehrávali opatrně a bez organizace. Už v osmé minutě však otevřel skóre blšanský útočník Rámeš, zmocnil se míče ve středu hřiště, vydal se s ním přes půl hřiště a sólo zakončil střelou z hranice pokutového území. Jeho levačka se nemýlila a Blšany vedly 1:0! Od té chvíli byli naši hráči aktivnější, domácí hrozili ze standartek.

Ve 30.minutě po skluzu spadl na míč ve vlastním pokutovém území Prokůpek a rozhodčí nařídil penaltu za ruku proti Blšanům. Pokutový kop však chytil brankář Krejčí! Okamžitě následoval protiútok Blšan po ose Hynek, Smékal, Bůžek, Rámeš a Lesniak, kombinační akce skončila střelou těsně vedle branky. Ve 36.minutě mohl zvýšit vedení Blšan aktivní Rámeš, uvolnil se v pokutovém území, ale jeho ránu vykopával z brankové čáry obránce domácích.

Do druhého poločasu vstoupili domácí s třemi novými hráči a rychle se jim podařilo vyrovnat. Nekoncentrovaná obrana Blšan vyrobila ve svém středu chybu a nechala jít útočníka Ústí samotného na branku- a ten svou šanci využil – 1:1 . Následovalo dvojnásobné střídání Blšan, z výkonostních důvodů, ale obraz hry to nezlepšilo. Vázla organizace a komunikace mezi hráči, výkon ve druhém poločase byl o mnoho horší, než v prvním. Světlou výjimkou byla jen šance agilního Rámeše po spolupráci s Bůžkem, tentokrát ovšem náš útočník zaváhal při střele.

A Ústí trestalo. V 66.minutě po faulu našich nařídil rozhodčí druhou penaltu a znovu ji zneškodnil brankář Krejčí- vyrazil na roh! Jenže z tohoto rohu pak padl gól, na němž nese Krejčí svou vinu. Poté se snažili naši hráči o vyrovnání, ale nepomohla ani změna hry na tři útočníky. Chyběly nápady i finální přihrávky. Hra byla vyrovnaná. V 79.minutě pak Ústí rozhodlo zápas po sólové akci přes polovinu hřiště završené přesnou střelou z vápna- 3:1.
Naši hráči svým výkonem za soupeřem nezaostali, ale problémem se staly hrubé chyby a netaktičnost některých hráčů. Porážka byla z tohoto důvodu zasloužená.

BLŠANY: Krejčí (5) – Tománek (4) – Prokůpek (5), Hynek (3), Horvát (5), – Ščislák (5) – Smékal (4), Podroužek (3), Lesniak (3) (50.Holán – 4), (50.Oláh – 3) – Rámeš (6), Bůžek (5)