FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Mladší dorost uspěl i v Chebu, na rozdíl od staršího

  Zatímco starší dorost v Chebu výrazně prohrál, mladší hráči pod vedením trenéra   Koutenského potvrdili výbornou jarní formu a opět vyhráli, tentokrát se jim vydařil   především druhý poločas. Hodnocení máme opět od trenéra Koutenského.

Blšany přivítal v Chebu velmi nekvalitní terén, proto trenéři zvolili taktiku raději jednoduché hry v defenzivě a útoky spíš po stranách hřiště. Hned ve 4.minutě vychytal našeho Bůžka domácí brankář. Domácí se spoléhali především na brejky přes svého útočníka Kundráta, který byl by měl v létě přijít do Blšan. Naše mužstvo v prvních dvaceti minutách hrálo velmi nepřesně, neorganizovaně a svými hrubými chybami dávalo domácím šance na brejky i dostatek prostoru pro kombinaci. Ve 13.minutě chyboval Horvát, ale včasným vyběhnutí vše zachránil brankář Šnajdr.

V 19.minutě ztratil míč Smékal, jím způsobený požár neuhasili ani naši stopeři a tak již zmíněný útočník Kundrát utekl a obloučkem přehodil brankáře Blšan – 1:0 pro Cheb. Teprve po důrazných povelech z lavičky po inkasovaném gólu začali naši hráči produkovat to, co měli od začátku, tedy plnit taktické pokyny. I proto už po dvou minutách dobře odcentroval Tatár, na jeho míč si naběhl Dobeš a hlavičkoval do sítě – 1:1. Poté naši hráči převzali otěže zápasu, dostali domácí pod tlak, i Cheb byl nebezpečný a to z brejků, které musel řešit až brankář Šnajdr, jenž mužstvo dvakrát podržel. V podání Blšan byla nejhezčí střela Tonky, ve 32.minutě však vedení nepřinesla.

Do druhého poločasu šli hráči po důrazné domluvě v kabině, protože hlavně na začátku zápasu si jakoby vzali špatný příklad z předtím hrajícího staršího dorostu. Krátce po přestávce došlo k několika výměnám hráčů, což pomohlo a tým začal více pracovat dle představ trenérů. Ve 49.minutě se Rámeš prosadil přesnou střelou po přihrávce Tonky a poslal Blšany do vedení 2:1. Domácí odpověděli šancí, kterou chytil Šnajdr. Poté už Chmel na hřišti dominoval, snad jen nekvalitní terén chránil domácí před dalšími brankami z kopaček Blšan. Dvakrát se mohl prosadit Kunický, jednou Rámeš, ale chybělo zakončení.

Příjemným zjištěním bylo, že tým předváděl dobrý fotbal i po zapracování nových mladších hráčů. Kromě jedné chyby stopera Krásného s brankářem Šnajdrem (špatná komunikace) naši hráči soupeře do ničeho nepustili a sami ještě pojistili svou výhru v 80.minutě, kdy se prosadil Horvát po přihrávce Tonky. V závěru zápasu tak Blšany využily aspoň jednu z mnoha šancí, které měly. Za výkon ve druhém poločase je výhra 3:1 v Chebu zcela zasloužená.

Zpracováno na základě podkladů trenéra Koutenského

FK Union Cheb – FK Chmel Blšany 1:3 (1:1)

hráno 3.6.2007 na trávě

SESTAVA BLŠANY: (+známky)

Šnajdr – 7
Kunický – 6 , Ščislák – 7 , Hynek – 6 , Horvát – 6
(60.Krásný)
Smékal – 5
(60.Reiser)
Tonka –7 , Tatár – 5
(46.Podroužek – 5)
Bůžek – 5 , Dobeš – 5
(46.Fedoriško – 7)
Rámeš – 6

Známka udává kvalitu výkonu (1– nejhorší… 10– nejlepší)

FK Chmel Blšany | 4.6.2007 13:27 | 603x přečteno

Komentáře

Komentáře nejsou pod tímto článkem povoleny.

Všechna práva vyhrazena | FKCHMELBLSANY.cz | info@fkchmelblsany.cz | XHTML | CSS | 5.6.2023 18:41:21