Mladší dorost se v Děčíně protrápil k výhře

Trenér mladšího dorostu „A“ Koutenský nám opět poslal reportáž a hodnocení   zápasu v Děčíně s místním klubem FK Junior. Zápas skončil 0:1 ve prospěch Blšan,   avšak zápas se našim hráčům příliš nepovedl.

Začátek zápasu byl velmi rozpačitý, především ze strany hráčů Blšan, kteří se nesoustředili na taktiku určenou trenérem.
Od 10. minuty měli blšanští mírnou převahu, kterou si ji však komplikovali v útočné fázi a domácí hrozili z nebezpečných brejků, které řešil náš brankář Erneker.
Hráči hostů se zbytečně snažili držet míč, který většinou přicházeli a okamžitě se museli vracet, což jim ubýralo mnoho síly. Ve 28. minutě přišla konečně kolmá finální přihrávka po krátké jednoduché mezihře od Tománka na Bůžka, který byl v samostatném úniku faulován na hranici vápna (domácí hráč bez karty!), ale Lesniak nedokázal obstřelit zed a trefit branku. Domácí se v těchto chvílích dostávali k brance FK Chmel pouze při zbytečným komplikacích hostujících obránců, kteří zbytečně odehrávali míče do rohových kopů, z kterých dvakrát také zahrozili útočníci Děčína.
Ve 36. přišla opět po na řadu krátká mezihra a Tománek vyslal do brejku Lesniaka, který šanci proměnil ? 0:1 ve prospěch Chmelu. Do konce 1. poločasu měli blšanští hráči převahu, ale chyběla jednoduchost.

Druhý poločas začal se dvěma změnami na oživení především středové formace hostů. Junior Děčín hrál stále stejnou hru, nakopávané míče na brejkové hráče, které ale byly dost nepřesné. Bohužel naši hráči nedokázali hru usměrnit a hrát jednoduchou kombinaci a zbytečně jsme se přizpůsobovali nedobré hře domácích.
V 64. minutě měli domácí největší šanci zápasu kdy po hrubých chybách našich čtyř hráčů (Tonka, Kunický, Hynek, Ščislák) přešel levý záložník až do vápna a další zákrok výborně připraveného Ernekera šanci zmařil.
Posledních 12 minut se hra trochu urovnala příchodem Smékala, který dal hře jednoduchost, která vlastně měla být naší doménou od počátku zápasu v určeném systému hry. Velkým zklamáním byla hra v útočné fázi, kde jsme se nedokázali prosadit jeden na jednoho nebo se zbytečně několikrát po sobě dostávali do ofsajdových situací.
Posledním momentem dosti nepovedeného zápasu byla střela Lesniaka z 25m do tyče domácí svatyně.

===FK Junior Děčín – FK Chmel Blšany 0:1 (0:1) – ml.dorost ?A?
hráno dne : 8.10.2006
hřiště : tráva
sestava: Erneker (7) – Ščislák (3), Kunický (3), Hynek (5), Horvát (3), Tománek (3) (68.Smékal), Lesniak (4), Reiser (3), Podroužek L (3), (41.Tonka-3) (41.Rámeš-3), Holán (3), Bůžek (5)

Známka udává kvalitu výkonu: 10 ? mimořádně vynikající, 9 ? excelentní, 8 ? výborný , 7 ? velmi dobrý, 6 ? dobrý, 5 ? průměrný, 4 ? podprůměrný, 3 ? slabý, 2 ? mizerný, 1 ? katastrofální

FK Chmel Blšany | 9.10.2006 17:37 | 726x přečteno