Mládeži se opět dařilo, prohrála jen starší přípravka

Další výborný víkend zažila mládežnická družstva Blšan. B-tým překvapivě uhrál   bod v derby s Domoušicemi a už není poslední. Opět nezaváhali dorostenci, kteří   přejeli Českou Lípu. Oba zápasy vyhrály i „B“ dorosty. Žáci slušně uspěli v Podolí, a   tak jedinou porážku utrpěl Chmel v Teplicích, kde hrála starší přípravka.

Domoušice – BLŠANY ?B? 3:3 (2:2) (krajský přebor)

V osmém kole získal B-tým trochu překvapivě teprve druhý bod sezóny. V derby s Domoušicemi tak možná nakročil k úspěšnějšímu období, protože už není poslední v tabulce krajského přeboru. Na chvostu tabulky je nyní tým Proboštova (1bod) a právě s ním se utká rezerva Blšan v příštím kole na domácí, tedy libočanské půdě.

BLŠANY STARŠÍ DOROST ?A? – Česká Lípa 5:0 (3:0) (divize)

Straší dorost hraje v divizi výborně, vyhrál počtvrté za sebou. Nutno však poznamenat, že to znovu neměl moc složité, Česká Lípa patří mezi podprůměrné celky soutěže. Příští kolo naše dorostence daleko víc prověří, hrají v Praze na půdě Admiry.
V tabulce jsou Blšany stále na hezké třetí příčce. Vedoucí Děčín o víkendu znovu nezaváhal a po další výhře má už 15 bodů. Chmel Blšany získal dosud 12, a tak na postupovou pozici ztrácí 3 body a nemusí tak vzdávat boj o vysněný postup do České ligy.

BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?A" – Česká Lípa 3:0 (1:0) (divize)

Slabého soupeře naši mladší dorostenci porazili v pohodě a v tabulce jsou už na 5.místě. Ztráta na vedoucí Ústí je 5 bodů. Příští týden budou hrát mladší dorostenci proti Admiře, která v této věkové kategorii také není příliš silná.

Litoměřice – BLŠANY STARŠÍ DOROST ?B? 2:3 (krajský přebor)

Výhrou se dorostenci příbližili k polovině tabulky. Nyní jsou s 8 body na 9.místě. Tabulka je ale velmi vyrovnaná, na vedoucí Litvínov mají ztrátu pouze pět bodů.

Litoměřice – BLŠANY MLADŠÍ DOROST ?B? 0:3 (krajský přebor)

Mladší dorostenci „B“ podávají lepší výkony, než starší, mají 9 bodů a jsou šestí. Ovšem zde není tabulka tak vyrovnaná, a tak je ztráta na vedoucí Ústí „B“ 7 bodů.

Slavoj Podolí – BLŠANY STARŠÍ ŽÁCI 1:1 (divize B st. žáků)

Druhý rok v divizi začal pro starší žáky daleko lépe než loňský, po pěti kolech jsou na 6.místě a na vedoucí pozici, zajišťující postup do nejvyšší České ligy, ztrácí 5 bodů.

Slavoj Podolí – BLŠANY MLADŠÍ ŽÁCI 0:2 (divize B ml. žáků)

Velmi cenná výhra posunula mladší žáky už na 5.místo s 9 body.

Junior Teplice – BLŠANY STARŠÍ PŘÍPRAVKA 3:1 (krajský přebor)

Jediná z mládežnických celků prohrála starší přípravka, ale za přijatelnou porážku se stydět nemusí, protože Junior Teplice patří mezi nejlepší celky v této věkové kategorii. Chmel má 6 bodů a je na 8.místě.

Junior Teplice – BLŠANY MLADŠÍ PŘÍPRAVKA 4:4 (krajský přebor)

Tato remíza je velký úspěchem našich kluků. Ti tak získali sedmý bod a rovněž na 7.pozici se nacházejí v tabulce.

Momentka ze zápasu B-týmu mužů Domoušice – Blšany „B“ :

FK Chmel Blšany | 19.9.2006 18:25 | 572x přečteno