FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Mezi chmelnice pro tři body

Neratovice – Proti v tabulce ještě hůře postavenému týmu dnes nastoupí divizní fotbalisté Neratovic. Pod umělým osvětlením je od 19 hodin čeká zápas v Blšanech, které jako jediné ze všech týmů skupiny dosud nevyhrály.

Siegl a spol. mají na svém kontě pouze tři remízy, mimo jiné stejně jako Neratovice 2:2 s Litolí, dále pak doma s Žatcem (1:1) a pro zatím poslední zisk si Chmel před čtyřmi koly zajel na hřiště teplického béčka (4:4). „Nemůžu říct, že je to zápas, jako každý jiný, protože to bychom pak dostali gól v 93. minutě,“ narážel neratovický trenér Jiří Kafka na dvě předešlá utkání, ve kterých jeho tým vždy ztratil výhru v závěrečných minutách a k předešlým čtyřem bodům přidal jen dva další. „Žádná speciální příprava ale našemu utkání v Blšanech nepředchází. Jsme na stejné notě jako domácí. Prostě se utkají dvě nejhorší mužstva soutěže. My bychom chtěli tento zápas vyhrát,“ dodává Jiří Kafka.

FK Chmel Blšany | 14.10.2011 11:32 | 717x přečteno