FK CHMEL BLŠANY, FOTBALOVÝ TÝM Z ÚSTECKÉHO KRAJE

Krupka si z Blšan odváží bod

Blšany v pátek nastoupily od 19:00 ke svému dalšímu domácímu zápasu. Jejich soupeřem byl tým z Krupky. Utkání skončilo 0:0.

Blšany nastoupily k dalšímu domácímu utkání v tradičním čase a to v pátek od 19:00. Do Blšan zavítalo mužstvo z Krupky. Blšany na podzim v Krupce prohráli 3:0 a měli hostům proto co oplácet. Blšany měli na střídání čtyři hráče včetně hrajícího trenéra Josefa Němce. Klíma se proto po dlouhé době postavil do branky a jeho náhradník Krabec proto dnes zůstal jen na lavičce. Utkání začalo převahou domácího celku, ale Blšany ze svých šancí nic nevytěžily. Největší šanci druhé půle měl blšanský Pilař, ale brankáře neprostřelil. Největší šanci měla Krupka v 90 minutě, ale z brankové čáry na poslední chvíli vykopl míč Horst Siegl. Rozhodnout mohl v závěru ještě Gruber, ale jeho hlavička neměla moc velkou razanci a proto si s ní golman hostí lehce poradil. Za zmínku stojí ještě situace ze sedmdesáté minuty kdy musel být zápas na chvíli přerušen, protože byla již špatná viditelnost a umělé osvětlení nebylo ještě zapnuté. V 78 minutě se konečně nad hřištěm rozsvítilo a zápas mohl pokračovat. Utkání skončilo po několika slibných akcích 0:0. Blšany si tímto výsledkem značně přitížily v tabulce a na vedoucí Žatec ztrácejí pět kol před koncem sedm bodů. Oba dva týmy, ale nemají lehký los Blšany budou mít před sebou tři týmy ze špičky tabulky a to Žatec, Louny a Chomutov. Žatec bude hrát oba těžké zápasy venku a to nejprve v Lounech a pak se představí v regionálním derby v Blšanech. Blšany příští kolo zajíždí do Horního Jiřetína. O termínu dalšího domácího zápasu vás budeme předem informovat.

Blšany-Krupka 0:0(0:0)