Krátkodobá neaktualizace webu

Informace Dnes, tj v neděli 23.4., nebude tento web z provozních důvodů aktualizován. Bohužel Vás zde dnes nemůžeme informovat o ligovém utkání Blšany-Olomouc, ani dalších dnešních událostech a především výsledcích.

Nejbližší aktualizace našich stránek proběhne nejpozději v průběhu pondělí, ale věříme, že se nám podaří dostat se k úpravě webu ještě v neděli pozdě večer a výpadek tak bude moci být pouze několikahodinový. Problém se zajištěním provozu stránek u nás vznikl v pátek večer a bohužel se nám již nepodařilo nedělní službu personálně zajistit.

Utkání Blšany – Olomouc proto doporučujeme sledovat online na této stránce: http://fotbal.idnes.cz/db_fotbal.asp?…

Informace o zápase se dozvíte na tomtéž serveru, na našich stránkách pak se zpožděním.

Věříme, že jednodenní výpadek webu přijmete s pochopením a že nám nepřestanete být věrní v dalších dnech, týdnech, měsících, snad i letech…, kdy se budeme snažit v rámci možností co nejkvalitněji informovat o dění v FK Chmel Blšany, ať už bude tento klub prvoligový, nebo ne.

Martin Štros
www.chmel-blsany.ic.cz