Kopanina si odvezla všechny body.

Od začátku Blšany začaly tlačit a hned v 1.po rohu byl v šanci Siegl a z dorážky Kryštof, ale míč neprošel. Po 5 minutách ale tlak ustal a hra se přusunula na stranu Chmelu. Ve 14. Klína zachraňoval a střelu Salima vatáhl na roh. Ve 29 prošel obranou nádherně Horváth, ale jeho střelu nohama vyrazil Jeřábek do autu. Prakticky z protiútoku a po chybě obrany s Klímou padla první branka – 0:1. Siegl pálil z rohu vápna ve 42. metr vedle a v 45., pár vteřin před poločasovým hvizdem zahrávala Kopanina roh z pravé strany. Míč prošel vápnem k nekrytému Hrubému a ten pohodlně hlavou na 0:2.

Hned po změně stran, ve 48. šel sám na Jeřábka Poláček, ale neobešel ho a ten mu míč sebral. V 53. zahrál v šestnáctce rukou Hometschläger a hlavní Klátil nařídil penaltu. Tu kopal Klinka, ale Jeřábek vystihl směr a penaltu kryl. Domácí tlak sílil. V 56. Pálil Šmerda, ale brankař opět kryl. Od 65. hráli hosté oslabeni, když po faulu na Klímu uviděl Čihákˇčervenou. Běžela 72. a za vápnem napřáhl ke střele Kalanin. Propálil vše a míč zapadl k tyči do sítě Kopaniny. Chmelaři pálili, ale v brance čaroval Jeřábek. V 78. vyrazil střelu Horvátha ze 20 m.v 81. zázračně vytáhl střelu Razíma z 11m na roh. Hosté se dostali v 85. do ojedinělého protiútoku. Jelínek ještě před vápnem zatáhl za záchranou brzdu a jeho zákrok byl oceněn červenou. Poslední šanci měl v 87.Kalnin po přihrávce Razíma, ale i jeho střelu Jeřábek stačil vyrazit.
Branky: 72. Kalanin – 30. Salim, 45.Hrubý
Rozhodčí: Klátil, Němec, Teuber.  ŽK: 4:5, ČK 1:1, 60 diváků

Blšany: Klíma, Kryštof (66.Razím), Šmerda, Dvořák, Horváth, Jelínek, Siegl, Klinka, Kopecký (29.Kalanin), Poláček, Lancz

FK Chmel Blšany | 18.9.2011 20:17 | 867x přečteno