Konec sezony starší přípravky

Starší přípravka FK Chmel ukončila svou podzimní část sezony.

V podzimní části krajského přeboru přípravek obsadila starší přípravka FK Chmel Blšany po polovině soutěže 7. místo se ziskem 20 bodů (společně s mužstvy Litvínova a Loun). Celková bilance je 6 vítězství, 2 remízy a 5 proher s aktivním skóre 39:31, když nejlepším střelcem i nahrávačem se stal kapitán mužstva Pavel Jenček, který nastřílel celkem 13 branek a na 10 přihrál.

V sobotu 15. listopadu se přípravka zúčastnila turnaje pořádaného TJ VČSA Ervěnice ve sportovní hale ve Spořicích.

Základní čtyřčlennou skupinou prošli její hráči bez zaváhání, když postupně porazili FK Klášterec ?B?, Ervěnice ?B? a 1. SK Jirkov s celkovým skóre 12:1. V semifinále si kluci poradili s mužstvem TJ Hvězda Trnovany 2:0 a postoupili do finále, kde je čekalo A mužstvo pořádajícího oddílu. Po velkém boji zvítězili kluci 1:0 brankou z poslední minuty zápasu. Nejlepším střelcem Blšan v tomto turnaji se stal Josef Hodina mladší.

Za celou podzimní část sezóny si zaslouží velké poděkování všichni hráči a realizační tým, jakož i sponzoři, kteří postupně přispěli zejména na vybavení všech hráčů. Konkrétně se jedná o firmy STK Žatec, Vladimír Kočka Žatec, Stavchmel Žatec a Metal ? Vilém Jungbauer, kterým tímto všichni hráči i realizační tým děkují.

FK Chmel Blšany | 17.11.2008 20:22 | 948x přečteno