Končíte ZŠ? Pojďte hrát fotbal za Blšany !

Už 7.listopadu od 14:00 proběhnou v Blšanech talentové zkoušky do fotbalové   akademie. FK Chmel hledá nové talenty do svých řad!

Zkoušky jsou primárně určeny pro žáky devátých tříd ZŠ, kteří mají zájem chodit od příštího roku na střední školu v Podbořanech, se kterou FK Chmel Blšany spolupracuje. Mohou přijít i další zájemci, kteří by chtěli působit v blšanských dorosteneckých týmech. Šeftrenér tréninkového centra mládeže, pan Oleg Kolman, bude vybírat budoucí „chmelaře“ podle jejich fotbalových kvalit, které prokáží na zkouškách.

Přijatí hráči budou moci od příští sezony nastupovat za dorostenecká družstva Blšan, která hrají v letošní sezoně vysoce kvalitní Českou ligu dorostu (společně s dorosty několika prvoligových klubů). V loňské sezoně vyhrála fotbalová akademie Blšan celorepublikový Středoškolský pohár a dorostenecké družstvo se představilo i na prestižním turnaji ve Francii (Grenoble).

Podrobné informace o naší fotbalové akademii informací najdete na tomto webu v menu – sekce Fotbalová akademie.

Trenéři mládežnických týmů se na těší na všechny zájemce !

FK Chmel Blšany | 23.10.2007 16:23 | 933x přečteno