Poláček hatrickem zajistil dělbu bodů + Reportáž od Dirka

Teplická juniorka dnes remizovala v divoké přestřelce s Blšany 4:4. Už v osmé minutě přitom prohrávala 0:2, poté do 31.minuty skóre otočila na 4:2. Hosté ovšem do poločasu snížili a čtvrt hodiny před koncem také vyrovnali. O branky Teplic se podělili Hlaváček, Mujagič a Verbíř mladší, jedna branka byla vlastní.

Teplice B – Blšany 4:4 (4:3)
Branky: Mujagič, Hlaváček, vlastní. Verbíř ml. – 3× Poláček, Klinka
Sestava Teplic: Arkenberg (77.Le) – Gregor, Ivasko, Muller, Šraga – Šalda – Verbíř ml, Kodeš, Watzka (57.Macháček), Hlaváček (69.Kuzma) – Mujagič.

Sestava Blšan: Klíma- Šmerda, Kryštof, Dvořák, Horvath, Jelínek, Siegl, Klinka, Němec (5.min Savka, 70. Razim) Poláček, Lancz

Reportáž od Dirka z Bahratalu

Dnes padlo hodně branek. Každý z týmů mohl dnes vyhrát, ale nakonec utkání skončilo dělbou bodů.

Blšany dostal do vedení dvěma trefami Poláček (dříve Most a Mladá Boleslav) v rozmezí dvou minut. Teplická juniorka se pak vrátila do hry a otočila stav utkání na 4:2 pro domácí. Za stavu 4:2 Siegl přešel z obrany do útoku. Už to vypadalo že si Blšany přivezou z Dubí debakl, ale jejich hra se zlepšila. V 35. minutě po faulu na Siegla v pokutovém území proměnil penaltu Klinka a uzavřel poločasové skóre na 4:3.

Druhá půle příliš zajímavých situací nepřinesla, za zmíňku stojí jen vyrovnávací gól z 76 minutu. Srovnával Poláček a dovršil svůj hattrick v utkání. Při této akci se zranil brankář Teplic Arkenberg

dirk1

dirk2

Zajímavý zápas teplické juniorky s Blšany skončil divokou remízou.

Dubí – Nevídaná přestřelka se strhla v první půli divizního zápasu FK Teplice B – FK Chmel Blšany.

Rezerva žlutomodrých s „chmelaři“ prohrávala v 8. minutě už 0:2, během následující dvacetiminutovky ale dokázala nasázet do branky blšanského Klímy čtyři branky! Ještě před přestávkou hosté ale hosté snížili a opět se dostali do hry. Ve druhé polovině utkání se gólově zablýskalo už jen jednou. V 78. minutě vyrovnal blšanský Jelínek. Tepličtí měli několik šancí na rozhodující branku, na rozdíl od úvodní pětačtyřicetiminutovky jim však v koncovce chyběl potřebný klid.

Teplice B – Blšany 4:4 (4:3). Branky: 14. Mujagič, 26. Hlaváček, 28. vlastní Lancz, 31. Verbíř – 6. a 8. Poláček, 38. Klinka, 78. Jelínek. Teplice B: Arkenberg (77. Le) – Gregor, Ivasko, Müller, Šraga – Šalda – Verbíř ml, Kodeš, Watzka (57. Macháček), Hlaváček (69. Kuzma) – Mujagič.

Chmelaři viděli sedm branek za poločas.

Teplice: V divoké přestřelce se třikrát zapsal nováček v blšanském dresu Poláček.

Blšany ani v pátém kole fotbalové divize neochutnaly vítězství. V duelu s juniorkou Teplic padlo celkem osm branek, rovnoměrně na každé straně. Chmelaři představili novou posilu, v jejich dresu se objevil Poláček se zkušenostmi z Mostu a Mladé Boleslavi. Dvěma trefami poslal hosty do vedení, v 8. minutě to bylo 0:2. Už ve 31. minutě ale naopak vedly Teplice B 4:2. Pak se ale do útoku z obrany přesunul obávaný forvard a už několik sezon lídr Chmelařů Horst Siegl. Ve 35. minutě, po faulu na něj, se kopala penalta. Úspěšným střelcem byl Klinka. Jeho trefa uzavřela poločasový účet na stavu 4:3 pro domácí. Na šance chudší druhá půle přinesla už jen jediný gól, slavili fanoušci Blšan, když se už potřetí trefil Poláček a zajistil tak alespoň bod pro blšanské fotbalisty.

Branky: Mujagič, Hlaváček, vlastní, Verbíř ml. – Poláček 3, Klinka

Teplice: Arkenberg (77.Le) – Gregor, Ivasko, Muller, Šraga – Šalda – Verbíř ml, Kodeš, Watzka (57.Macháček), Hlaváček (69.Kuzma) – Mujagič.

Blšany: Klíma- Šmerda, Kryštof, Dvořák, Horvath, Jelínek, Siegl, Klinka, Němec (5.min Savka, 70. Razim) Poláček, Lancz

FK Chmel Blšany | 10.9.2011 13:16 | 1271x přečteno